Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 12 Apr, 2024

Miał narkotyki w samochodzie i mieszkaniu

Miał narkotyki w samochodzie i mieszkaniu

Podczas kontroli pojazdu funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową zabezpieczyli 30 porcji marihuany i 40 amfetaminy. Kierującym nissanem okazał się 26-letni gdańszczanin. W trakcie przeszukania jego mieszkania, policjanci znaleźli kolejne 40 porcji dilerskich marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W środę wieczorem funkcjonariusze zwalczający przestępczość narkotykową na ul. Gnilnej zatrzymali do kontroli nissana. Policjanci ustalili, że 26-letni gdańszczanin, który porusza się tym autem, prawdopodobnie handluje narkotykami.

Funkcjonariusze przeszukali samochód i w skrytce znaleźli poporcjowane, przygotowane już do sprzedaży narkotyki. Łącznie zabezpieczyli 30 porcji marihuany i 40 amfetaminy.

W trakcie dalszych czynności policjanci przeszukali jego mieszkanie. Na miejscu znaleźli schowane w szafie kolejne 40 porcji dilerskich marihuany oraz wagę elektroniczną.

26-latek trafił do policyjnego aresztu, a zabezpieczone środki odurzające do badań.

Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. Jeśli okaże się, że 26-latek zajmował się także sprzedażą, może mu grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.