Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 12 Apr, 2024

Kobieta podejrzewana jest o uprawę konopi indyjskich

Kobieta podejrzewana jest o uprawę konopi indyjskich

Policjanci z Osowy zatrzymali 25-letnią kobietę, która podejrzewana jest o uprawę konopi indyjskich. Kryminalni znaleźli nielegalną hodowle na zapleczu sklepu odzieżowego. Na miejscu zabezpieczyli 28 doniczek z roślinami marihuany. Za nielegalną uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2. 

Wczoraj rano właściciel jednego ze sklepów odzieżowych, zgłosił dyżurnemu z komisariatu z Osowy, że w pomieszczeniu, które wynajmuje mogą znajdować się narkotyki. 34-latek przed drzwiami tego pomieszczenia wyczuł silną woń marihuany. 

Sprawą zajęli się kryminalni z Osowy. Policjanci od razu pojechali pod wskazany adres. Po wejściu do środka, okazało się że pomieszczenie to zostało zamienione na miejsce przystosowane do uprawy konopi indyjskich. Na miejscu zastali kobietę, która w pośpiechu ucinała rośliny marihuany i wrzucała je do foliowego worka. Dzięki szybkiej reakcji policjantów, kobieta nie zdążyła pozbyć się nielegalnej uprawy konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 28 doniczek z marihuaną. 

25-letnia kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Okazało się, że od dwóch miesięcy wynajmowała pomieszczenie na zapleczu sklepu. Przestępczy proceder wyszedł na jaw, gdy 34-letni właściciel przyjechał na kontrolę. 

Sprawa ma charakter rozwojowy. Za nielegalną uprawę konopi grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.