Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Mar, 2023

Gdańsk: Miasto projektów unijnych

Gdańsk: Miasto projektów unijnych

\"Unia dla Gdańska\" to kampania informacyjna prowadzona przez Miasto Gdańsk od jesieni minionego roku. Celem akacji jest przekazanie mieszkańcom wiadomości dotyczących inwestycji współfinansowanych przez Unię Europejską - zrealizowanych do tej pory, będących trakcie realizacji oraz planowanych w najbliższym czasie.

W ramach kampanii \"Unia dla Gdańska\" do gdańszczan trafi broszura \"Gdańsk. Miasto projektów unijnych\". Skierowana jest ona przede wszystkim do mieszkańców tych części miasta, w których prowadzone są obecnie prace bądź w których realizacja rozpocznie się w najbliższym czasie.

- Broszury trafią więc m.in. do mieszkańców budynków położonych wzdłuż ulicy Słowackiego, części Moreny, Niedźwiednika, Kokoszek, okolic przyszłej Nowej Łódźkiej, części Ujeściska oraz Zakoniczyna, Łostowickiej, Karczemek, a także Matemblewa i Brentowa - wyjaśniła Anna Dobrowolska z biura prasowego Miasta Gdańska.

Dystrybucja folderów jest jednym z elementów kampanii informacyjnej, w ramach której do tej pory zrealizowane zostały już spoty telewizyjne, wystawy plenerowe, tablice informacyjne w miejscach inwestycji oraz publikacje w lokalnej prasie.

Publikacja do pobrania: http://www.gdansk.pl/plik,29697.html