Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 28 Feb, 2024

Zarabiała na prostytucji

Zarabiała na prostytucji

Wczorajsze działania kryminalnych z komendy miejskiej doprowadziły do zatrzymania kobiety, która na terenie Gdańska prowadziła agencję towarzyską i zarabiała na prostytucji innych osób. Dodatkowo policjanci ustalili, że podawała ona narkotyki niepełnoletnim, a także namawiała osoby do zeznania nieprawdy. Po tym, jak 33-letnia gdańszczanka usłyszała w tej sprawie 13 zarzutów, sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi ona w areszcie. Za dokonanie tych przestępstw grozi jej kara długoletniego pozbawienia wolności.

Kryminalni z komendy miejskiej ustalili, że od jakiegoś czasu 33-letnia gdańszczanka prowadzi na terenie Gdańska agencję towarzyską i zarabia na prostytucji innych osób, w tym niepełnoletnich. Wczoraj 33-latka wpadła w ręce policjantów na ul. Myśliwskiej, kiedy jechała swoim audi. Samochód został zabezpieczony na poczet przyszłych kar. Kobietę natomiast przewieziono do budynku komendy miejskiej. Wczoraj usłyszała ona 13 zarzutów, w tym dotyczących stręczycielstwa i sutenerstwa, podawania innym narkotyków i namawiania do zeznania nieprawdy. Wśród pokrzywdzonych tymi przestępstwami są też osoby małoletnie.

Ja ustalili policjanci cały proceder przestępczy 33-letniej gdańszczanki trwał od 1,5 roku. Wczoraj sąd zadecydował, że najbliższe trzy miesiące spędzi ona w areszcie.

Za nakłanianie do prostytucji i czerpanie z niej korzyści grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Jeśli osoba której dotyczą te przestępstwa jest małoletnia, to sprawcy grozi wtedy do 10 lat pozbawienia wolności.

Udzielanie środków odurzających osobie małoletniej to czyn zagrożony karą do 8 lat pozbawienia wolności natomiast za nakłanianie innej osoby do zeznania nieprawdy grozi do 3 lat pozbawienia wolności.