Strona główna Zimowy Maraton Salsy

  Zimowy Maraton Salsy

  326
  0
  PODZIEL SIĘ

  Gdyńskie Cemtrum Sportu i Havana Si – Taniec i Fitness zapraszają wszystkich – malych i dużych, młodszych i starszych, dziewczyny i chłopaków, blonkyki i brunetów na pierwszą edycję Zimowego Maratonu Salsy Kubańskiej ?

  Nieważne czy już tańczysz, czy chcesz dopiero zacząć swoją przygodę – każdy jest mile widziany. Dobra zabawa i uśmiech od ucha do ucha zapewniony! Zabierzemy Was w świat salsy, byście poczuli się niczym w filmie „Dirty Dancing 2”. Z głośników lecieć będą latynoskie brzmienia, a na parkiecie będziemy szaleć przez trzy godziny! Wszystkie zajęcia będą na poziomie open – czyli wszystko dokładnie wytłumaczymy i pokażemy na scenie – a na koniec zrobimy sobie taneczną bitwę! Nieważna płeć, nieważny wiek – na pewno będziecie się dobrze bawić. Niech Was porwie energetyczna muzyka i oryginalna choreografia! Podczas maratonu będzie można wziąść udział w loterii i licznych konkursach.

  ? Harmonogram Imprezy:

  ? Wielka rozgrzewka

  ? Salsa con reggaeton – prawdziwa energetyczna bomba! Połączenie gorącej salsy z pełnym mocy reggaetonem – kto był chociaż raz na zajęciach reggaetonu lub zumby, to wie o czym mowa. Reggaeton, nazywany „latynoskim hiphopem” skupia się na mocnych ruchach klatki piersiowej i bioder w rytm wyrazistych basów.

  ? Salsa con afro – na tych zajęciach zaczerpniemy z korzeni salsy kubańskiej, a szczególnie z jej afrokubańskich elementów. Wpleciemy w nasz salsowy układ kroki orishas – czyli afrokubańskich bożków oraz rumby kubańskiej.

  ? Funky salsa – funkowe i hiphopowe kroki razem z salsą? Czemu nie! Dużo luzu i uśmiech na twarzy gwarantowany. Obroty, wyskoki, a może Robot? Na tych zajęciach możecie się spodziewać wszystkiego. Nieco szaleństwa i improwizacji mile widziane

  ? Na zakończenie wielka taneczna bitwa!

  Maraton jest nieodpłatny 😉

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułWalentynkowa Gala Disco Polo
  Następny artykułRusz się elfie!