Strona główna XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy

  XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy

  742
  0
  PODZIEL SIĘ

  ⏩ Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy organizowany jest w cyklu czteroletnim przez PIARC od 1969 r. To wydarzenie o globalnej skali, skupiające specjalistów z całego świata w dziedzinie eksploatacji dróg.

  ⏩ Najbliższa edycja Kongresu odbędzie się pod hasłem „Zapewnić bezpieczne i trwałe utrzymanie dróg zimą”.
  Zaproszeni eksperci przedstawią opracowania na temat technicznych, społecznych i ekonomicznych wyzwań związanych z utrzymywaniem mobilności dróg w ekstremalnych warunkach pogodowych.

  ⏩ Jak dowodzą doświadczenia ubiegłych lat – również XV Międzynarodowy Zimowy Kongres Drogowy w Gdańsku stanowić będzie dla jego uczestników interesującą platformą wymiany wiedzy, prezentacji rozwiązań technologicznych, stanu badań i najlepszych światowych praktyk w dziedzinie zimowej eksploatacji, w tym utrzymania właściwych parametrów technicznych dróg.

  ⏩ Kongres odbędzie się w AmberExpo, jednym z najnowocześniejszych centrów targowo – kongresowych w Europie. Podobnie jak podczas poprzednich edycji, Kongresowi towarzyszyć będzie część wystawiennicza. Do dyspozycji Wystawców oddajemy profesjonalną przestrzeń ekspozycyjną zlokalizowaną w tym samym obiekcie.

  Kontakt:
  Krzysztof Śmiech
  Sales Manager
  T +48 58 554 92 38
  mail: krzysztof.smiech@mtgsa.com.pl