Strona główna Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w Sopocie

  Wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w Sopocie

  446
  0
  PODZIEL SIĘ

  Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór z piosenkami Louisa Armstronga w dniu 14.10.2017 r. o godz. 20.00 w Teatrze Boto przy ul. Bohaterów Monte Cassino 54B w Sopocie.

  W muzyczny świat Luisa Armostronga wprowadzi nas Michał Pijewski, który jako jedna z nielicznych osób gra i śpiewa ponad 50 utworów Louisa, od wczesnych nagrań z okresu Chicago („Hot Five” czy „Hot Seven”) do późniejszych, pochodzących z Louis Armstrong And His All Stars. Tutaj niezapomniane „What A Wonderfull World” czy „Ramona”. Występował poza Polską w Niemczech, Hiszpanii, Francji oraz na scenie polonijnej w Chicago w USA. Nagrał kilka płyt ze składami zarówno jazzowymi jak i grającymi swingującą muzykę do tańca.

  Michał Pijewski (cl, voc) ukończył średnią szkołę muzyczną im. Elsnera w Warszawie w klasie klarnetu w ’91 roku. Jednocześnie jest pianistą i trębaczem. Od końca lat 80-tych grał w różnych składach muzycznych jak: „Old Traditional Jazz Band”, „Jacek Gerek Band” a od 1998 prowadzi własny skład „The Castle Band”, obecnie przekształcony w „The Crazy Band”. Uwielbia Louisa, potrafi śpiewać i grać jak Satchmo.

  Skład:
  Michał Pijewski – wokal, pianino, klarnet
  Andrzej Owczynnikow – kontrabas
  Jerzy Więckowski – perkusja
  Marek Słoma Słomiński – banjo, gitara

  wstęp: 45 zł w przedsprzedaży, 50 zł w dniu koncertu