Strona główna Weekend za pół ceny w Teatrze Szekspirowskim

  Weekend za pół ceny w Teatrze Szekspirowskim

  481
  0
  PODZIEL SIĘ

  Zapraszamy na drugą edycję akcji Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny, organizowaną przez Polską Organizację Turystyczną, która odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r.

  Tego dnia primaaprilisowy program zwiedzania może Was zaskoczyć! Dla chętnych przygotowaliśmy również specjalny konkurs z nagrodami.

  W ramach wydarzenia zapraszamy na zwiedzanie Teatru Szekspirowskiego z przewodnikiem. W dniu 1 kwietnia 2017 w godz. 13:00, 13:30, 14:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00 obowiązywać będzie specjalna zniżka – przy zakupie biletu normalnego w cenie 14 zł drugi bilet jest gratis.

  Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych, organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

  SPRZEDAŻ BILETÓW rozpocznie się 17 marca o godz. 14:00. Będzie można zakupić je jedynie w kasie teatru. Rezerwacja miejsc w ramach promocji jest niemożliwa.