Strona główna Warson x Rob Dee

  Warson x Rob Dee

  530
  0
  PODZIEL SIĘ

  W sobotę będziemy gościć Warsona & Rob Dee 😉

  ★Warson- DJ i producent pochodzący z Gdańska. Pierwszą imprezę zagrał w 2004 roku. Do tej pory miał okazję występować w wielu klubach na terenie Polski. W rodzinnym trójmieście można go usłyszeć praktycznie co weekend. Jednym z największych wydarzeń w jego dotychczasowej karierze był występ na festiwalu MTV Gdańsk Dźwiga Muzę. Miał okazję supportować takich artystów jak:
  Basement Freaks [Niemcy], Badboe [Dania], Jayl Funk [Niemcy], Lebrosk [UK], Shapeshifters [UK].
  Jego mixy wypełnione są Nufunkiem, Ghetto Funkiem, Oldschoolowym rapem i rnb, New Jack Swingiem, Disco oraz klasycznym Funkiem.
  Jest współzałożycielem trójmiejskiego koktajlu funkowego [www.trufunk.com] – od niedawna Tru:Funk działa również jako wytwórnia muzyczna, regularnie wydając wszystkim już znane składanki Party Breaks które trafiają na pierwsze miejsca sprzedaży junodownload.com
  https://soundcloud.com/warson

  ★Rob Dee – od młodzieńczych lat fan muzyki zza oceanu oraz ciasteczkowego potwora, skąd pseudonim artystyczny.
  Jeśli chodzi o gatunki muzyczne od najmłodszych lat zakochany jest w brzmieniach muzyki r&b, soul czy też hh, które miał na nagranych kasetach regularnie przysyłanych od starszego kuzyna z USA.
  Swoją przygodę jako DJ rozpoczął stosunkowo niedawno. Pracując w klubie muzycznym obserwował śmietankę polskich Djów i zafascynował się zabawą dźwiękami. Zapragnął pokazywać ludziom piękno muzyki na swój własny sposób.
  Jego imprezy owiewają w specjalnie wyselekcjonowane brzmienia nie tylko ww. gatunków, ale także smakołyki z nurtów NuDisco, Trap, TWRK, Deep House, G-House, czy też NuFunk oraz licznych Mash up’ów.

  Wejście:
  Lista FB do 22:30 Free
  Karty Klubowe Free
  Pozostali 10zl / Selekcja
  Wstęp od 21 roku życia

  Kontakt rezerwacje:
  tel: 792-072-477
  e-mail: rezerwacje@klubsoho.pl

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułNeurotic x Kukuś
  Następny artykułNeurotic x Kukuś