Strona główna TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON: A.Dąbrowska, K.Badach, N.Kukulska, Riffertone // Gdynia / Gdynia...

  TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON: A.Dąbrowska, K.Badach, N.Kukulska, Riffertone // Gdynia / Gdynia Arena // 6.12.2015

  597
  0
  PODZIEL SIĘ

  TRIBUTE TO MICHAEL JACKSON: Natalia Kukulska, Kuba Badach, Ania Dąbrowska, Riffertone
  6 grudnia 2015, godz. 19:00
  Gdynia Arena, ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

  Bilety w cenach:
  TRYBUNA: 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A)
  PŁYTA: 119 zł (Strefa B), 149 zł (Strefa A), 249 zł (Strefa VIP)
  Bilety dostępne na portalach: www.goodtaste.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.bilety24.pl, www.biletomat.pl, www.kupbilecik.pl oraz sklepy EMPIK, Saturn oraz Media Markt.

  Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

  Po ogromnym sukcesie premierowej odsłony „Tribute to Michael Jackson” oraz gorącym aplauzie publiczności agencja koncertowa Good Taste Production oraz portal epoznan.pl z wielką przyjemnością zapraszają na kolejne widowiska „Tribute to Michael Jackson” z udziałem wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej! Podczas koncertów w Poznaniu, Warszawie, Szczecinie i Gdyni oprócz okazałej w pełnej krasie Orkiestry Symfonicznej l’Autunno, Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz kilkunastoosobowego bandu pod kierownictwem Jacka Piskorza usłyszymy: Natalię Kukulską, Kubę Badacha, Anię Dąbrowską oraz zespół Riffertone.

  Podsumowanie premierowego koncertu najlepiej wyrazić mogą opinie publiczności:
  „Ci, którzy nie byli niech patrzą i płaczą, że nie byli i nie widzieli”, „Rewelacja! Pełen profesjonalizm i doskonała zabawa!”, „Koncert genialny”, „Zwariowałam” to tylko nieliczne z wielu pozytywych opinii na temat wydarzenia.

  Poznań, Warszawa, Szczecin i Gdynia to kolejne miasta, w których czołowi polscy artyści wystąpią na jednej scenie, ku pamięci muzycznego geniusza wszech czasów – Michaela Jacksona. Wśród solistów, którzy swoimi występami okraszą całe wydarzenie, znaleźli się najlepsi polscy wokaliści, wspaniali muzycy, a przede wszystkim wychowankowie utworów mistrza: Natalia Kukulska, Kuba Badach oraz Ania Dąbrowska. Wystąpi również zespół Riffertone. Kierownictwo muzyczne objął Jacek Piskorz – ceniony producent i aranżer. Na scenie pojawi się ponadto kilkudziesięciu innych artystów – utwory Jacksona zabrzmią bowiem w wersji symfonicznej.

  Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, to niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej. Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy. I to właśnie te przeboje wypełnią projekt „Tribute to Michael Jackson”. Projekt pełen fascynujących brzmień, w który zaangażowanych zostało kilkudziesięciu artystów, z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki na najwyższym poziomie.

  Skład koncertu:
  Ania Dąbrowska – wokal
  Kuba Badach – wokal
  Natalia Kukulska – wokal
  Riffertone – wokal

  Jacek Piskorz – piano
  Damian Kurasz – guitar
  Wiktor Tatarek – guitar
  Jan Młynarski – drums
  Patryk Stachura – bass
  Marcin Górny – keyb
  Bogusz Wekka – percussion
  Maciej Kociński – sax
  Piotr Banyś – trombone
  Maciej Gwóźdź – trumpet
  Kasia Rościńska – backing vocals
  Maciej Starnowski – backing vocals
  Aleksandra Nowak – backing vocals

  Orkiestra Symfoniczna l’Autunno
  Chór Akademicki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza