Strona główna Three Days Grace + Milczenie Owiec / 9.07 / Gdańsk B90

  Three Days Grace + Milczenie Owiec / 9.07 / Gdańsk B90

  506
  0
  PODZIEL SIĘ

  Już 9 lipca na deskach Klubu B90 wystąpi kanadyjska formacja Three Days Grace!

  THREE DAYS GRACE
  Grająca metal alternatywny ekipa z Norwood powstała w 1997 roku, na kanwie zespołu Groundswell. Pod tą nazwą muzycy nagrali w 1995 album zatytułowany „Wave of Popular Feeling”. Dwa lata później zespół zmieniłnazwę, a w 2003 roku wydał swój debiutancki album, zatytułowany po prostu „Three Days Grace”. Dziś grupa ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych, spośród których ostatni – „Human” – ukazał się w 2015 roku. Składający się z dwunastu utworów krążek promowały single „I Am Machine” oraz “Painkiller”, które trafiły na szczyt notowania Active Rock Radio. Zespół może pochwalić się licznymi sukcesami oraz nagrodami przemysłu fonograficznego, jak chociażby pierwszym miejscem na liście „Billboards Hard Rock Chart” dla „Transit Of Venus”, czy nominacją dla Najlepszej Płyty Roku według Juno Awards.Na koncie Three Days Grace są także platynowe płyty „Three Days Grace” [2003] oraz „One-X” [2006], a także złoty krążek „Life Starts Now” [2009]. Obecnie skład zespołu tworzą: Barry Stock, Brad Walst, Neil Sanderson oraz Matt Walst. Zespół przyjedzie do Polski na dwa koncerty. Drugi z nich odbędzie się w klubie Stodoła w Warszawie.

  + Support
  MILCZENIE OWIEC
  Pochodzące z Gdańska Milczenie Owiec zadebiutowało albumem „Twarze”, wydanym w 2005 roku przez EMI Music Polska. Po udanej premierze zespół został nominowany do nagrody „Fryderyk 2005” w kategorii rock/metal, a Ola zajęła 4 miejsce w plebiscycie magazynu „Teraz Rock”, na liście 10 najlepszych polskich wokalistek rockowych. Po kilkuletniej przerwie w działalności, powrócili z nowym albumem „Niepokoje” wydanym przez MJM
  Music PL w 2016 roku. Twórczość Milczenia Owiec to wypadkowa inspiracji hołdujących zarówno uznanym za klasyczne odmianom rocka lat 90-tych (grunge), czy 80-tych (rock progresywny), jak również sięgających do nowoczesnych nurtów szeroko pojętej muzyki rockowej. Specyficznego charakteru dodaje kobiecy wokal i polskie teksty skupione wokół życiowych dylematów – zagubienia i prób odnalezienia się w nieustannie i szybko zmieniającym się współczesnym świecie.

  Single z płyty „Niepokoje”:

  ZAPRASZAMY do kupienia w kasie Klubu B90 (Gdańsk ul. Elektryków; tylko w godzinach otwarcia klubu)

  Sprzedaż internetowa:
  www.tickets.soundrive.pl

  START SPRZEDAŻY: Poniedziałek 3.04 – 11:00!!!