Strona główna TARGI GRA I ZABAWA

  TARGI GRA I ZABAWA

  923
  0
  PODZIEL SIĘ

  ZAGRAJMY W TO RAZEM!
  Zapraszamy do AmberExpo na 4. targi GRA I ZABAWA, 11. edycję Trójmiejskich Spotkań z Grami Planszowymi – Festiwal GRAMY oraz po raz drugi na Festiwal CZYTAMY. To wspólne przedsięwzięcie jest pomorskim świętem miłośników gier w każdym wieku, integrującym w jednym miejscu i czasie różne projekty z zakresu rozrywki i hobby. Ubiegłoroczną imprezę odwiedziło ponad 7 tys. osób, a w festiwalowej wypożyczalni gier zanotowano rekordową liczbę 4 tysięcy wypożyczeń.

  BO LUDZIE LUBIĄ GŁÓWKOWAĆ
  GRAMY to blisko 1000 tytułów (także nowości wydawnictw polskich i światowych) w festiwalowej wypożyczalni i 300 stolików zajętych non stop przez dwa dni imprezy. Kolejny raz pobity zostanie rekord „żółtych koszulek” – wolontariuszy tłumaczących zasady gier.
  Festiwal Gramy to także dwudniowe warsztaty dla początkujących twórców gier planszowych, prowadzone przez specjalistów z branży gier i znanych projektantów nowoczesnych tytułów.

  BO LUDZIE LUBIĄ SIĘ BAWIĆ!
  Po raz kolejny na Targach rozegrane zostaną Mistrzostwa Gry w Kapsle o Puchar Prezesa MTG SA oraz Mistrzostwa Gry w Kapsle firmy TREFL. W programie wydarzenia także finał plebiscytu GRA ROKU podczas, którego ogłoszone zostaną wyniki i nagrodzeni wydawcy najlepszych tytułów 2015 roku.
  Imprezie towarzyszą ponadto liczne rozgrywki, turnieje i mini-turnieje gier oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Z myślą o publiczności festiwalowo-targowej wiele atrakcji przygotowali także partnerzy główni imprezy – firma Trefl oraz Rebel. Na najmłodszych czekać będą w specjalnych strefach zabaw: dmuchańce, trampoliny oraz przygotowane przez Klub Modelarzy Kolejowych pokazy mini-kolei „I ty możesz zostać maszynistą”.

  BO KSIĄŻKA TO TEŻ ROZRYWKA
  W tym roku po raz drugi odbędzie Festiwal CZYTAMY, podczas którego można zakupić dobrą książkę, głównie z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Głównym Partnerem tej części targów jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Gdańsku, która zaprasza wszystkich do wspólnych warsztatów literackich, spotkań z autorami książek dla dzieci i dorosłych oraz do zabawy przy bitwach komiksowych czy wielkoformatowej grze planszowej „Chodzę do biblioteki”.

  Serdecznie zapraszamy na TARGI GRA I ZABAWA i festiwale: GRAMY, CZYTAMY, na weekend pełen emocji, wrażeń, edukacji i rozrywki dla każdego. To również jedyna w swoim rodzaju okazja do zakupu prezentów świątecznych.

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułFree Time Festiwal 2016
  Następny artykułURODA 2015