Strona główna Rusz się elfie!

  Rusz się elfie!

  518
  0
  PODZIEL SIĘ

  W tym roku Mikołajki będę wyjątkowo sportowe. Już 8 grudnia w godzinach 9:30-13:00 w Gdynia Arenie odbędzie się wydarzenie „Rusz się, Elfie!”, czyli cykl aktywności sportowo-rekreacyjnych, w których udział wezmą zorganizowane grupy przedszkolne!

  O tym, że w zdrowym ciele, zdrowy duch po raz ostatni przekonaliśmy się na początku listopada, podczas wydarzenia „Move up together!”. Gdynia Arenę wypełniły całe rodziny, które postanowiły aktywnie spędzić wolny dzień. Tym razem to samo miejsce opanują gdyńskie przedszkolaki.

  W mikołajkowej atmosferze przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Sportu zachęcać będą do uprawiania aktywności fizycznej i działań prozdrowotnych. Na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji, między innymi: przeciąganie liny Świętego Mikołaja, magiczny slalom elfów, pościg za prezentami i tworzenie dekoracji świątecznych. Zaplanowano także edukację żywieniową, wspólne przygotowywanie soków owocowo-warzywnych, zabawy żeglarskie, zajęcia muzyczne i spotkania ze znanymi sportowcami.

  Podczas imprezy będzie można również zapoznać się z projektami realizowanymi przez GCS, takimi jak: Gdynia na fali, Gdyńskie Poruszenie, czy też Move up to be healthy and happy.

  Więcej na www.gdyniasport.pl