Strona główna Pz x Chudy x Define

  Pz x Chudy x Define

  743
  0
  PODZIEL SIĘ

  Piotr Ziemann aka PZ to DJ aktywnie działający w branży muzycznej od 2006 roku. Ściśle związany z trójmiejską oraz okoliczną sceną klubową. W swoich setach najbliżej mu do muzyki House lecz największa satysfakcję sprawia mu mieszanie gatunków. Funk, Deep, DnB, Techno to jedne z wielu składników muzyki klubowej, które go inspirują.

  → SOUNDCLOUD: https://soundcloud.com/pzdj

  Dj Define rozpoczął swoja przygodę z djingiem w 2004 r.
  Młody chłopak z bagażem doświadczeń przywiózł z pracowitych wakacji na Wyspach Brytyjskich dwa gramofony, torbę winyli i sporo pozytywnej energii, a potem już samo się potoczyło.
  Ucząc się od najlepszych polskich dj’ów sukcesywnie budował swoją markę na scenie klubowej. Zaczynał od hip hopu, zaraz potem w serce wkradł się funk. Z czasem swoje imprezy zaczął urozmaicać o muzykę elektroniczną, taka jak house, garage czy nu disco.
  Poza sceną klubową Dj Define aktywnie działa w kulturze tańca street dance.
  Jest jednym z czołowych dj’i dbających o oprawę muzyczną zawodów i jam’ów tanecznych rozpoczynając od tzw „street’ów”,które stały się niesamowitym widowiskiem dj-sko – tanecznym dla trójmiejskiej publiki. W międzyczasie wydał dwa świetnie przyjęte przez scenę taneczną mixtape’y.
  Ponadto dbał o oprawę muzyczną takich wydarzeń jak MTV Gdańsk Dźwiga Muzę, Orange Surf Team, Żywiec Na Śniegu, IFAA Polska i wielu innych eventach plenerowych.
  Od roku próbuje swoich sił przy produkcji muzycznej, która zaowocowała wypuszczeniem kilku housowych remiksów.

  Chudy – pochodzi z Gdańska. Jego przygoda z graniem miała swoje początki w 2003 roku. Do tej pory zagrał w niemal wszystkich najlepszych klubach na terenie Trójmiasta (Sfinks, Soho, Papryka, Wtedy, Mewa Towarzyska i wiele innych.), na swoim koncie ma również gościnne występy w Holandii, Francji oraz w wielu innych miastach Polski.
  Zagrał u boku czołowych artystów sceny Nu Funk/Breaks/House tj. A Skillz (UK), Basement Freaks (Grecja), BadboE (Dania), Goodgroove (UK), Telephunken (Hiszpania), Jayl Funk (Niemcy), Lebrosk (UK), Wekeed (Francja), supportował także róznych polskich artystów oraz DJ’ów m.in Marika, Łona/Webber & The Pimps, Natalia Kukulska, Bednarek, Big Fat Mama, Numer Raz & DJ Abdool, Rasmentalism, Mr. Krime, DJ Twister, Daniel Drumz, Mentalcut.
  W setach nie ogranicza się do jednego gatunku, wciąż szuka czegoś nowego dlatego jego mixy nigdy nie są takie same. Mixuje ze sobą m.in Funk w wielu odmianach, Breaks, Mash Ups, R’n’B, Disco ’70 ’80, Nu Disco, House, Big Beat, Baltimore Breaks, Oldschool Rap, Dancehall, Reggae, Drum & Bass oraz wszystko to co uważa za dobre.


  www.facebook.com/chudytf
  www.facebook.com/TruFunkCrew/

  Tekk swoją karierę dj’ską rozpoczął 1996 roku. Początkowo inspirowały go takie nurty muzyczne jak minimal i Detroit techno. Jednak po jakimś czasie zakochał się w house’owym brzmieniu. Pierwsze kroki stawiał w takich trójmiejskich klubach jak legendarne Souxie Tower i Kaponiera. Będąc rezydentem Souxie, a później gdańskiego klubu Metro grywał też w najlepszych klubach całej Polski. Przez pewien czas brał udział w tworzeniu audycji house’owej „Muzyka Klubowa” na antenie Radia Gdańsk. W 2003 wyjechał do USA, gdzie również między innymi zajmował się dj’ką. Mieszkając tam przez 6 lat związał się z kolektywem dj’sko even’towym Dinamite Kids, który słynie z undergroundowych imprez w stanie New Jersey i Nowy Jork. Mieszkając w Nowym Jorku i Atlantic City, pod pseudo Tekk’s Best Mood miał okazję pokazać się w takich klubach jak Nowojorskie Pink Elephant czy Doors, oraz The Pool, DeJavu, Chelsea w Atlantic City, a także Le Grand Fromage, którego był przez jakiś czas rezydentem.

  Wejście:
  Karty Klubowe Free
  Pozostali 10zl / Selekcja
  Wejście od 21 roku życia

  Kontakt rezerwacje:
  tel: 792-072-477
  e-mail: rezerwacje@klubsoho.pl

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułAsymetrik x Neurotic x Janek
  Następny artykułNeurotic x Hamer