Strona główna Polska Noc Kabaretowa 2016

  Polska Noc Kabaretowa 2016

  660
  0
  PODZIEL SIĘ

  CZAS TRWANIA SHOW: OK. 4 GODZINY!

  Ależ ten czas leci! To już 5 edycja wyjątkowego widowiska kabaretowego, które co roku gromadzi tysiące widzów w największych miastach kraju. Polska Noc Kabaretowa po raz 5 rusza w całoroczną trasę pełną śmiechu i rozrywki na najwyższym poziomie.

  Ekipa tworząca Polską Noc Kabaretową dobierana jest tak, aby trafić w gusta wszystkich fanów kabaretowych, niezależnie od wieku i poczucia humoru. Na scenie zobaczycie:
  Paranienormalnych
  Kabaret Skeczów Męczących
  Kabaret Moralnego Niepokoju
  Kabaret K2

  w premierowych programach.

  Prowadzeniem Polskiej Nocy Kabaretowej 2016 zajmie się:
  Kabaret Nowaki.

  Tegoroczna edycja Polskiej Nocy Kabaretowej to okazja do świętowania i radości. Postanowiliśmy uczcić ten okrągły jubileusz w wyjątkowy sposób.

  Setki zagranych dla Was spektakli, kolejne lata szlifowania ich formuły i poznawania Waszych oczekiwań pozwoliły nam na stworzenie najlepszego i największego widowiska kabaretowego w kraju.

  Polska Noc Kabaretowa to impreza dla każdego, o czym świadczy różnorodność widzów, a łączy ich jedno – niepodważalne zadowolenie, uśmiech na twarzy i chęć odwiedzenia Polskiej Nocy Kabaretowej podczas kolejnej edycji pełnej nowości i zaskakujących momentów.

  „kabaret uczy, kabaret bawi, kabaret śmieszy… czasem do łez”

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułRusz się elfie!
  Następny artykułMove up together!