Strona główna POKAZ Filmowy: Rurales 1 x Rurales 2 | AFTER Spisek Jednego

  POKAZ Filmowy: Rurales 1 x Rurales 2 | AFTER Spisek Jednego

  477
  0
  PODZIEL SIĘ

  W najbliższy piątek zapraszamy na Ulicę Elektryków na dwa niezwykłe pokazy filmowe. Wyświetlimy Wam obie częśc filmu Rurales. Po filmach po raz pierwszy na Ulicy Elektryków swoje umiejętności zaprezentuje 1/2 duetu Night Marks – Spisek Jednego, który zagra afterparty do rana. Wpadajcie na Stocznię.

  RURALES #1
  Rurales to film, który jest zapisem miesięcy pracy trzech street artowców (Krik Kong, Seikon, Jacyndol), tysięcy pokonanych kilometrów i dziesiątek odwiedzonych miejscowości. Artyści odkrywają lokalizacje zapomniane i pełne kontrastów. Co się wydarzy, gdy zamiast w mieście, street art pojawi się na polskiej wsi? Jak zadziała w tak nietypowej dla siebie przestrzeni? Czy zyska uznanie mieszkańców?

  RURALES #2
  Tym razem artyści wybrają się na wschód Polski – na Mazury i Podlasie. Do Krik Konga, Jay Pop Artista i SEIKONa dołączył Sainer (Etam Cru) i SC Szyman. W filmie pojawiają się również gościnnie Daniel Chazme i Michał Sepe. Za kamerą stanął ponownie Kuba Goździewicz.

  AFTER PARTY – Spisek Jednego

  Spisek Jednego to charakterystyczna postać na polskiej scenie muzycznej, która swoją wszechstronność i talent łączy z wielkim zaangażowaniem oraz aktywnością na wielu polach. Absolwent szkoły muzycznej w klasie fortepianu oraz prestiżowego Red Bull Music Academy. Spisek to uznany producent i DJ, który poza solową twórczością jest członkiem składu Night Marks.

  START: 20:00 / TAX – FREE

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here