Strona główna Ogrodowe Kreacje 2017

  Ogrodowe Kreacje 2017

  555
  0
  PODZIEL SIĘ

  Serdecznie zapraszamy na I edycję Ogrodowych Kreacji, które odbędą się w dniach 1-2 kwietnia 2017 roku w Miasto Gdańsk, podczas Free Time Festiwal 2017 w AmberExpo.

  GOŚĆ SPECJALNY: Maja Popielarska!

  Myślą przewodnią Ogrodowych Kreacji jest popularny obecnie trend „z ogrodu na stół” oraz relaks i wypoczynek przydomowy.
  Ogrodowe Kreacje to przestrzeń, która dedykowana jest rodzinom z dziećmi, właścicielom przydomowych ogrodów, balkonów, tarasów, podmiejskich i wiejskich posiadłości a także zarządcom terenów publicznych i szkołom o kierunku architektura krajobrazu.
  Co dla Was szykujemy? Ciekawą ofertę ogrodniczą i wiele nie tylko ogrodniczych atrakcji! Spotkacie tu architektów krajobrazu i projektantów zieleni oraz osoby związane z branżą ogrodniczą. Znajdziecie sadzonki, nasiona, trawy, ekologiczne nawozy, galanterię ogrodniczą, meble tarasowe, systemy nawodnień i zadaszeń, paleniska i grilie przydomowe, a także regionalne produkty i smakołyki. Nie zabraknie niczego, co gwarantuje udany wypoczynek w ogrodzie!

  Wyspecjalizowani edukatorzy poprowadzą warsztaty i konsultacje podczas, których pokażą, że w mieście także możemy uprawiać zdrowe warzywa i owoce, nawet na najmniejszej przestrzeni.

  Śledźcie nasze wydarzenie, by nie umknęły Wam ciekawe informacje.

  ORGANIZATOR: INSTYTUT PRODUKTÓW REGIONALNYCH

  PARTNERZY OGRODOWYCH KREACJI:
  SUEZ,
  Zakład Utylizacyjny w Gdańsku,
  PCH Rënk ,
  Ogrodosfera.pl ,
  Baziółka,
  Trawnik Producent Arlen Team,
  DRAGO,
  Wydawnictwo „Działkowiec”- Perfekcyjny ogród,
  Saur Neptun Gdańsk

  KONTAKT: Dorota Bojanowska d.bojanowska@ipr.org.pl tel. 607 90 00 11

  Więcej: http://freetimefestiwal.amberexpo.pl/title,OGRODOWE_KREACJE,pid,3615.html