Strona główna Narodowy Cyrk Chiński Polska - Najlepsi Akrobaci Świata

  Narodowy Cyrk Chiński Polska – Najlepsi Akrobaci Świata

  532
  0
  PODZIEL SIĘ

  NARODOWY CYRK CHIŃSKI – NAJLEPSI AKROBACI ŚWIATA!
  Cała Europa ich kocha, teraz przyszedł czas na Polskę!

  Narodowy Cyrk Chiński ma zaszczyt zaprosić na pierwsze w Polsce chińskie akrobatyczne show The Grand Hongkong Hotel! Już przeszło od 25 lat najwspanialsi, chińscy akrobaci przybliżają
  milionom widzów magiczną i wyjątkową kulturę Azji w zapierający dech w piersiach sposób!
  Narodowy Cyrk Chiński w swoich pokazach przybliżają fascynującą i jeszcze nie do końca znaną Europejczykom kulturę Chin, poprzez opowieści, których tłem są legendarne miejsca, miasta i postacie. I tym razem ekipa produkcyjna jest zdeterminowana, aby kontynuować przedstawienie w takiej właśnie formie. Idąc w ślad wyprzedanych w tysiącach spektakli Shanghai Nights, Forbidden City i Chinatown, przyszedł czas na legendarne Środkowe Królestwo: HONG KONG!

  Akcja toczy się w The Grand Hongkong Hotel – starym wiktoriańskim hotelu pośrodku tętniącego życiem Hongkongu. To właśnie w tym miejscu ludzie ze wszystkich stron świata od bogacza po żebraka, z różnych epok spotkają się aby odkryć tajemniczą chińską kulturę oraz siebie samych, handlować lub po prostu znaleźć szczęście. Magia postępu spotyka się tu z azjatycką poezją a beztroski śmiech jest następstwem akrobatycznych sensacji.

  Pozwól się porwać do tego dziwnego i fascynującego świata!

  ZAPRASZAJĄ:
  Echomusic Art Managment (organizator na PL) – jesteśmy wiodącą agencją artystyczną zajmująca się profesjonalną organizacją koncertów i festiwali, eventów oraz poszukiwaniem wyjątkowych, unikalnych artystów na skalę ogólnopolską i światową.