Strona główna Move up together!

  Move up together!

  687
  0
  PODZIEL SIĘ

  Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na event rodzinny Move up together!

  W Gdynia Arenie na uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji takich jak zajęcia sportowe, edukacja żywieniowa, warsztaty kulinarne oraz zabawy kreatywne.

  W godzinach 12:00 – 14:00 spotkać będzie można zawodników oraz zawodniczki gdyńskich klubów sportowych takich jak Seahawks Gdynia, Asseco Gdynia, Arka Gdynia, Basket 90 Gdynia oraz Vistal Gdynia, którzy przeprowadzą trening specyficzny dla poszczególnej dyscypliny a także odpowiedzą na pytania oraz rozdadzą pamiątkowe autografy.

  W strefie kulinarnej gospodarzem będzie Instytut Żywienia i Rozwoju Eligo, który jest liderem w tworzeniu i realizacji działań z zakresu edukacji żywieniowej i psychoedukacji. Rodzice mogli będą wysłuchać prelekcji nt. „Niejadek w domu, czyli jak pracować z dzieckiem w przełamywaniu niechęci do próbowania nowych smaków” a dzieci wziąć udział we wspólnym przygotowywaniu zdrowych kanapek.

  Zajęcia sportowe dla dzieci, takie jak zumba i hip hop poprowadzi Monika Tran Van – pedagog specjalny, instruktorka Zumba® Fitness, Zumba Kids & Kids Junior®, instruktorka Fitness.

  O godz. 11:00 przeprowadzone zostaną zajecia „Mama, Tata i Ja”, przeznaczone dla rodzicow z dziećmi (w wieku 0 – 2 lat), na które należy zabrać ze sobą matę do ćwiczeń. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana instruktorka specjalizująca się w aktywności kobiet w ciaży i po porodzie.

  Pobyt uczestników podczas imprezy uatrakcyjni także spotkanie z Centrum U7, które przygotowało zabawy z kręglami a także firmą Rodzice bez obaw, która na co dzień świadczy usługi dla kobiet w ciąży oraz rodzin z małymi dziećmi, w tym wsparcie certyfikowanej Douli, indywidualne i grupowe kursy szkoły rodzenia, warsztaty chustonoszenia i masażu Shantala.

  Uczestnicy Move up together! mogli będą także zrobić sobie bezpłatnie pamiątkowe zdjęcie w specjalnie przygotowanej sportowej aranżacji. W godzinach 12:00 – 14:00 na chętnych czekać będzie fotobudka.

  W Gdynia Arenie powstanie także kameralna strefa gastronomiczna, w której unosić się będzie przyjemny aromat kawy a także kusić będą słodkie desery i zdrowe soki owocowe.

  Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Move up to be healthy and happy” współfinansowanego z Programu Unii Europejskiej Erasmus+.

  Harmonogram imprezy dostępny na:

  http://bit.ly/2eVbuAI