Strona główna Mikołajki x Sympatique x Boris Beloved

  Mikołajki x Sympatique x Boris Beloved

  684
  0
  PODZIEL SIĘ

  ? Mikołajki będziemy spędzać przy muzyce serwowanej przez Sympatique oraz Borisa Beloved’a ?

  Sympatique – doświadczony promotor imprez i didżej ze znakomitą selekcją utwór, na trójmiejskiej scenie muzycznej aktywnie udzielający się od połowy lat ’90. W przeszłości gitarzysta i wokalista związany ze środowiskiem rockowym, dziś kolekcjoner płyt i ciągły poszukiwacz świeższych nurtów.
  Swoje pierwsze kroki stawiał w kultowej sopockiej Siouxie 8, konsekwencja, praca i wypracowany styl bardzo szybko otworzyły mu jednak drogę do kolejnych miejsc nie tylko w rodzinnym Trójmieście. Regularnie gra na imprezach w całej Polsce, sporadycznie zagranicą, zapraszany również bywa do udziału w takich wydarzeniach, jak: Open’er Festival, Selector Festival, Coke Live Music Festival, czy Gdynia Design Days.
  Od lat aktywnie działa także jako promotor muzyczny, na swoim koncie ma produkcję imprez z udziałem takich artystów, jak: Crazy P Soundsystem (20:20 Vision), MJ Cole (Prolific), Louie Austen (Klein/LA Music), Cinnamon Chasers (Modus), czy Lovebirds (Winding Road), by wymienić dosłownie kilku.
  Współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami. Od lat odpowiada za profil muzyczny sopockiej Clubogalerii Soho, czy kultowego 4 Floor.


  http://www.facebook.com/krzysztof.sympatique

  ???

  Boris Beloved – przygodę z graniem rozpoczął w nie istniejącym już Sopockim klubie Non-Stop.
  Zaczęło się od podrzucania na bieżąco tamtejszemu „rezydentowi” ulubionych kawałków. Po kilku miesiącach intensywnego zawracania mu głowy doszło do współpracy i tak rozpoczęła się przygoda z graniem dla szerszej publiczności, która trwała około roku.
  Następny epizod miał miejsce w Skocji, gdzie ciepłe brzmienia House umilały wolny czas przez 2 lata. Był to również olbrzymi krok na przód, rozwój na całkowicie analogowym sprzęcie. Winyle kupowane na spółę ze współlokatorem, prywatki…
  Po powrocie do rodzinnego Sopotu po kilku latach nadarzyła się zupełnie przypadkiem okazja zagrania imprezy zatopionej w klasycznych brzmieniach R’n’B i HipHop z lat 90tych.
  I tak od 2011 roku.
  Czekolada, Unique, Ego, Boolvar.Versalka.
  HipHop z najlepszych jego czasów –
  Dobre klasyczne R’n’B i selekcja nowych numerów.
  Kalifornijskie brzmienia oraz G Funk to to co rajcuje najbardziej.

  Wstęp:
  Karty Klubowe Free
  Pozostali 10zł / Selekcja
  Wejście od 21 roku życia.

  Kontakt rezerwacje:
  tel: 531-888-902
  e-mail: rezerwacje@klubsoho.pl

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułNeurotic x Hamer
  Następny artykułMEW: 29.11.2017 Gdańsk, B90