Strona główna Mamy problem. Monodram macierzyński.

  Mamy problem. Monodram macierzyński.

  471
  0
  PODZIEL SIĘ

  Występuje: Magdalena Bochan-Jachimek
  Reżyseria: Jakub Ehrlich
  Tekst: Szymon Jachimek
  Muzyka: Hubert Świątek
  Scenografia: Monika Ossowska

  Kiedy w domu pojawia się noworodek, wszyscy są szczęśliwi. Niemowlę leży w białym kaftaniku, radośnie kwili i macha rączką do przytulonych do siebie rodziców. …tak to przynajmniej wygląda w reklamach.

  Rzeczywistość jednak okazuje się diametralnie inna. Chwilę po radosnym kwileniu niemowlę wpada w rozpacz. Niewyspana mama złości się na zapracowanego tatę. Tata ma pretensje, że nagle został odsunięty na dalszy plan. A dziecko ma kolkę, więc budzi się z rykiem co dwie godziny. Ale potem się uśmiecha…

  Właśnie o pierwszych miesiącach macierzyństwa i związanym z nim emocjonalnym rollercoasterze opowiada ten spektakl. Jest śmieszny, straszny i wzruszający – tak jak to w prawdziwym życiu bywa. W rolę matki wcieli się Magdalena Bochan-Jachimek, aktorka i reżyserka, związana z Cetnrum Kultury w Gdyni i Teatrem na Plaży, prywatnie mama dwójki kilkuletnich dzieci. Scenariusz napisał jej mąż, trójmiejski satyryk i dramaturg, Szymon Jachimek. Spektakl wyreżyserował Jakub Ehrlich, aktor Teatru Miniatura, od niedawna również poznający świat smoczków i zabawek edukacyjnych.

  Jeśli masz dziecko, planujesz mieć dziecko, byłaś lub byłeś dzieckiem – warto ten spektakl zobaczyć.

  ***
  Bilety: 35 zł (normalny), 30 zł (emeryci, studenci, uczniowie, karta sopocka), 20 zł (studenci kierunków związanych z teatrem)
  KUP BILET ONLINE: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here