Strona główna MagdaLena Rosman - BotoFOGRAFIA // wernisaż

  MagdaLena Rosman – BotoFOGRAFIA // wernisaż

  319
  0
  PODZIEL SIĘ

  MagdaLena Rosman – urodziła się w pięknych Kartuzach, a wyrosła w nadmorskim klimacie Gdyni. Z wykształcenia terapeutka i społeczniczka, z zamiłowania fotografka o duszy artystki. Po Mamie odziedziczyła wrażliwość, po Tacie celne oko i ucho, co nie pozostało bez wpływu na wybór drogi, którą idzie przez życie. Mocno związana ze środowiskiem trójmiejskiej sceny muzycznej, nie broni się jednak przed dalekimi podróżami, podczas których podąża za swoją fotograficzną intuicją.
  Jej pracę doceniają muzycy (ale nie tylko), a ich pozytywny odbiór daje jej ogromną motywację do dalszego rozwoju.
  Wernisaż w Teatrze BOTO jest subiektywnym podsumowaniem roku współpracy z Magdaleną Rosman. Jest to próba zatrzymania w kadrze formy muzycznej, która jest płynna oraz wyjątkowych artystów, którzy dźwięki te tworzą. Holenderski fotograf Menno van der Meer napisał, że kiedy ogląda fotografie Magdaleny, czuje się tak, jakby słyszał muzykę.
  Kiedy zapytana przez Przemka Dyakowskiego o to, co spowodowało, że zaczęła fotografować muzyków, odpowiedziała, że to z miłości, z miłości do muzyki – usłyszała “I to jest rasowa odpowiedź, dziewczyno!” Czy trzeba coś dodawać?
  Zapraszamy, wspominajcie razem z nami wydarzenia muzyczne minionego sezonu, świętując równocześnie 40 urodziny Gospodyni wieczoru.

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułBand_A // koncert
  Następny artykułMietek Blues Band