Strona główna Lśnienie w Teatrze na Plaży

  Lśnienie w Teatrze na Plaży

  442
  0
  PODZIEL SIĘ

  **************
  UWAGA, WAŻNY KOMUNIKAT

  Z przyczyn niezależnych od Teatru, zmianie ulegają terminy i godziny grań spektaklu. Nowe godziny grań to sobota godz. 17.30 i niedziela godz. 17.30.

  Ponadto, z przyczyn formalnych, nie leżących po stronie teatru, wstrzymana została sprzedaż biletów – wstęp na spektakl będzie bezpłatny, na podstawie zaproszeń, które będą wydawane w biurze i kasie teatru od dnia 10 lutego (jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 zaproszenia).

  Osobom, które zakupiły już bilety, środki zostaną automatycznie zwrócone i otrzymają bezpłatne zaproszenia na spektakl (biuro teatru skontaktuje się ze wszystkimi w celu potwierdzenia nowego terminu i godziny spektaklu w związku ze zmianą godzin i dni grania).

  Za wszystkie niedogodności przepraszamy, sytuacja ta wynikła niespodziewanie nie z winy teatru.
  W razie pytań prosimy o bezpośredni kontakt z biurem teatru tel. 58 555 22 34, 603 605 470 (pon.-piąt; godz. 9-16), info@teatrnaplazy.pl

  ***************

  Teatr na Plaży zaprasza 18 i 19 lutego 2017 na „Lśnienie” na żywo, wg. Stephena Kinga – połączenie słuchowiska radiowego, inscenizowanego czytania i spektaklu teatralnego z muzyką na żywo. Spektakle zostaną zagrane o godz. 17.30

  „Lśnienie” Stephena Kinga to horror wszechczasów. To przenikliwe studium szaleństwa, które prowadzi do okrucieństwa i przemocy. Jack Torrance, były nauczyciel i marzący o sławie pisarz, popada w obłęd w odciętym od świata hotelu, w którym pracuje jako zimowy dozorca. Walkę ze złymi siłami podejmuje jego syn – Danny, który obdarzony jest telepatycznymi zdolnościami.

  W 2016 roku Audioteka.pl zrealizowała wielkie słuchowisko na podstawie „Lśnienia”. W Sopocie na scenie Teatru na Plaży, po raz pierwszy od wydania słuchowiska, widzowie będą mogli zobaczyć inscenizację teatralną na jego podstawie, w której udział wezmą:

  Adam Woronowicz – Jack Torrance
  Marta Żmuda Trzebiatowska – Wendy Torrance
  Bernard Lewandowski – Danny Torrance
  Mariusz Bonaszewski – Hallorann
  Krzysztof Gordon – Ullman
  Kamil Kula – Grady
  Krzysztof Gosztyła – Narrator
  Muzyka na żywo – Krzysztof Ścierański
  Efekty specjalne – Kamil Sajewicz
  Scenariusz i reżyseria – Janusz Kukuła
  Wizualizacje – Robert Sochacki

  Czas trwania: ok. 1 godz. 30 min (bez przerw)

  Bilety: Wstęp bezpłatny na podstawie zaproszeń, które będą wydawane przez biuro i kasę Teatru na Plaży od 10.02.

  Więcej szczegółów wkrótce.

  www.teatrnaplazy.pl