Strona główna La La Land in Concert w Trójmieście!

  La La Land in Concert w Trójmieście!

  449
  0
  PODZIEL SIĘ

  Wyłączny dystrybutor biletów : www.tixer.pl / www.eventim.pl
  Rezerwacje telefoniczne : 61 679 27 27
  Sprzedaż grupowa : 519 079 085

  Wielka światowa trasa koncertowa „La La Land in Concert” w Polsce! – PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW!

  Zobacz La La Land jak nigdy dotąd, na żywo z orkiestrą symfoniczną!

  Zwycięzca 6-ciu Oskarów, między innymi za najlepszą ścieżkę dźwiękową i najlepszą piosenkę oraz 7-miu Złotych Globów w tym za najlepszy film.LA LA LAND opowiada historię Mii (Emma Stone), młodej aspirującej aktorki i Sebastiana (Ryan Gosling), wybitnego muzyka jazzowego, który zmaga się z codziennością by złączyć koniec z końcem w mieście znanym z miażdżenia nadziei i łamania serc. Akcja odbywa się współcześnie w Los Angeles, a oryginalna muzyka o życiu codziennym eksploruje radość i ból w spełnianiu marzeń.

  Dzięki zachowaniu unikalnych, nagranych wokali Emmy Stone, Ryana Goslinga i Johna Legenda z ścieżki dźwiękowej filmu, łącząc je z muzykami na żywo, możemy zbudować jedyne w swoim rodzaju doświadczenie koncertowe, powiedział Richard Kraft, dyrektor koncertu. Święto na żywo, ścieżka dźwiękowa wykonywana na żywo do projekcji filmu wykonana zostanie przez orkiestrę symfoniczną i zespół jazzowy.

  „Dla mnie jedną z najbardziej ekscytujących i niesamowitych rzeczy które miały miejsce przy La La Land było połączenie filmu i żywej orkiestry: zespół fenomenalnych muzyków grających w czasie rzeczywistym do zdjęć Technicolor, przenoszą kompozycje Justina Hurwitza do prawdziwego życia, – powiedział reżyser filmu Damien Chazelle.

  Trasa „La La Land in Concert” obejmie kilkanaście krajów, między innymi Stany Zjednoczone, Wielką Brytanię, Kanadę, Meksyk, Włochy, Niemcy, Polskę, Turcję.

  Premiera ogólnoświatowej trasy koncertowej, odbędzie się 26 maja i 27 maja w Hollywood Bowl.

  Na trasę koncertową zapraszają Sollus Entertainment oraz GoAhead

  La La Land © 2017 Summit Entertainment, LLC. All Rights Reserved.