Strona główna Kroki - odwołane z powodu choroby jednego z wykonawców

  Kroki – odwołane z powodu choroby jednego z wykonawców

  437
  0
  PODZIEL SIĘ

  Z przyczyn niezależnych od Organizatora koncert KROKÓW zostaje odwołany z powodu niespodziewanej choroby jednego z wykonawców. Informujemy, że na przełomie października/listopada odbędzie się trasa koncertowa promująca nową płytę, w ramach której ponownie zaprosimy Państwa do naszego teatru.
  Osobom, które zakupiły bilet on-line, środki zostaną zwrócone w ciągu najbliższych dni.

  ——————————————————

  Teatr na Plaży zaprasza 9 marca na koncert zespołu Kroki, którego tworzą producent Szatt, wokalista Jaq Merner, i basista Paweł Stachowiak.

  Inspiracje muzyczne czerpią z jazzu, soulu, indie rocka, a to wszystko okraszone jest eksperymentalną elektroniką i charakterystycznym głosem frontmana. Mimo tak szerokich muzycznych wpływów, Kroki stworzyły spójną brzmieniowo całość, a ich debiutancki materiał to przykład na to czym zaowocować może spotkanie trzech artystycznych indywidualności. Epka Stairs zachwyca brzmieniami, harmoniami i emocjami. To siedem utworów, wśród których są nastrojowe, melancholijne piosenki, ale także mocniejsze, taneczne kompozycje.

  Kroki zwróciły na siebie uwagę świetną sesją live nagraną dla cyklu Sofar, a ich występ jest jednym z najpopularniejszych pośród polskich wykonawców. Kolejnym ważnym wydarzeniem dla zespołu był występ na tegorocznej edycji Spring Break w Poznaniu – jego efektem jest podpisanie kontraktu wydawniczego z Kayaxem. Debiutancki materiał ukazał się 14 października 2016 roku.