Strona główna Kiev Office / 19.05 / Gdańsk B90 + Judy's Funeral, Castlings

  Kiev Office / 19.05 / Gdańsk B90 + Judy’s Funeral, Castlings

  449
  0
  PODZIEL SIĘ

  Kiev Office, po sąsiedzku, wystąpi w B90! 🙂
  (Indie Art Punk – Gdynia)

  Kiev Office to grupa z morza i marzeń, założona w 2007 roku w Gdyni przez Michała Miegonia (Wok, Git). Od dziesięciu lat nieprzerwanie dostarcza głośnych melodii i abstrakcyjnych tekstów o mocnym i wyjątkowym rytmicznym fundamencie (Krzysztof Wroński – Perkusja, Joanna Kucharska – Bass).

  Trio ma za sobą ponad 170 koncertów w kraju i zagranicą – między innymi festiwale : Heineken Open’er Festival, Jarocin, MusikDirekt Fest w Szwedzkim Kalmar.
  Na najnowszym, piątym albumie grupy zatytułowanym „Modernistyczny Horror”, Kiev Office eksplorują tematykę życia w architektonicznej pułapce modernizmu oraz kontrowersje związane z trendami żywieniowymi. Wszystko w iście Sonic Youth’owej oprawie muzycznej, serwowane razem z bałtyckimi glonami.
  Co kryje za wymuskanymi fasadami budynków? Co znaleźć można skręcając z utartych turystycznych szlaków, wymykając się ze zorganizowanej wycieczki? Album „Modernistyczny Horror” zabiera słuchacza w podróż w takie właśnie niezbadane zakamarki. Przez krzaki, nadmorskie bunkry, podziemne korytarze i rzadko odwiedzane enklawy pierwotnych gdynian i kaszubów – docieramy do samego jądra ciemności. Do wnętrza miasta.

  Dyskografia Kiev Office :

  2009 – „Jest Taka Opcja”
  2011 – „Anton Globba”
  2013 – „Zamenhofa” 2014 – „Statek Matka”
  2017 – „Modernistyczny Horror”

  ——
  Castlings

  Trójmiejski zespół grający energicznego, wesołego surfrocka/surfpop z domieszką rockn’rolla. Połączony jest z różnych znanych już składów: Pelvis, The Sunlit Earth, Judy’s Funeral, The Esthetics. Po rozpoczęciu współpracy z wokalistką – Oliwią zespół rozpoczął pracę nad debiutanckim materiałem. Obecnie promuje w różnych portalach streamingowych (Spotify, Itunes, YouTube) najnowszy singiel – Love Is A Drag.

  Spotify: https://open.spotify.com/album/0ouvTTuMz6lSqFfqaLbpuj
  YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=-bhzZ3hxWH0
  FB: https://www.facebook.com/Castlings/
  ——-

  Judy’s Funeral

  Judy’s Funeral to noise’owe trio z Gdyni reprezentujące trójmiejski hałas. W swoich inspiracjach członkowie zespołu wymieniają ostrygi, Dead Can Dance, Big Black, Paco de Lucía czy Wolna Grupa Bukowina.
  Istnieją od 2010 r. i mają na swoim koncie EP „Four Track Extended Play” oraz singiel „Down Deep/Lose Yourself (in a dream)” wydane w formie płyty CD i kasety przez warszawskie FYH Records. Są częścią wydanej na CD składanki „Nowe idzie od morza” promującej nową, trójmiejską scenę muzyczną.
  Zespół od 2 lat kończy pracę nad pierwszym albumem pt. „Trzôsk” – prymitywną i brutalną impresją na tematy lokalne, z którymi zespół czuje silny związek.

  Bilety dostępne na:
  www.tickets.soundrive.pl