Strona główna Jean-Michel Jarre; ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot, 08.07.2017

  Jean-Michel Jarre; ERGO ARENA, Gdańsk/Sopot, 08.07.2017

  446
  0
  PODZIEL SIĘ

  Prosimy o przybycie na teren koncertu wcześniej z uwagi na zaostrzoną kontrolę ochrony podczas koncertów.
  Zakaz wnoszenia dużych toreb, dopuszczalny maksymalny rozmiar torby to format A4.

  Live Nation z dumą prezentuje:

  PO OGROMNYM SUKCESIE ZESZŁOROCZNYCH KONCERTÓW TRASY „ELECTRONICA” W POLSCE
  JEAN-MICHEL JARRE WRACA NA DWA KONCERTY
  8 lipca, ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT
  9 lipca, TAURON Arena Kraków

  BILETY W SPRZEDAŻY OD PIĄTKU, 17 LUTEGO OD GODZINY 10:00 NA WWW.LIVENATION.PL

  W 2016 roku Ojciec Chrzestny Muzyki Elektronicznej, Jean-Michel Jarre, przyjechał do Łodzi i Katowic ze spektakularnym show, które zachwyciło jego fanów. W tym roku będzie można je obejrzeć 8 lipca w ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT i 9 lipca w TAURON Arenie Kraków.

  Jean-Michel Jarre znany jest z oszałamiających efektów wizualnych stosowanych przy użyciu najnowocześniejszych technologii, które obejrzały miliony ludzi na całym świecie. Niezwykłe show to świetna okazja, aby po raz kolejny przeżyć wciągającą, muzyczną podróż z Jarrem prezentującym zarówno zupełnie nową muzykę ze swojego dwuczęściowego albumu “Electronica”, jak i klasyczne utwory z krążków takich jak Oxygene czy Equinoxe.

  Jean-Michel Jarre jest bezkonkurencyjnie znany ze swojej widowiskowości, jako jeden z pierwszych artystów na świecie, którzy grali muzykę elektroniczną w takiej formie, jaką znamy dziś. Swymi słynnymi, spektakularnymi koncertami, Jarre pobił światowy rekord Guinnessa, w tym jeden za 2,5 milionową widownię, która zgromadziła się przed panoramą La Défense w Paryżu. Następnie pobił swój własny rekord w Moskwie, gdzie zagrał dla ponad 3,5 miliona ludzie z okazji 850 rocznicy powstania miasta.

  Jean-Michel Jarre ze swoją wyjątkową superprodukcją zagra w 2017 roku w Polsce na dwóch koncertach – 8 lipca w ERGO ARENA, GDAŃSK/SOPOT oraz 9 lipca w TAURON Arenie Kraków. Bilety będą dostępne od piątku, 17 lutego na www.LiveNation.pl.