Strona główna Gdańsk Tattoo Konwent 2017

  Gdańsk Tattoo Konwent 2017

  514
  0
  PODZIEL SIĘ

  9. edycja nadmorskiego święta tatuażu! Morze, lato i piękne tatuaże. Czy mozna chcieć czegoś więcej? 🙂

  TAŃSZE BILETY ➡ http://bit.ly/GTK17_bilety

  Zarejestruj się jako wystawca ➡ https://www.tattookonwent.pl/rejestracja
  _________________________

  Tattoo Konwent szturmuje AmberExpo!
  Nasza 9. nadmorska wyprawa rusza 29 lipca. Ponad 300 najlepszych tatuatorów z Polski i zza granicy, koncerty, strefy kustomowych samochodów i motorów, mody, barberów i masa innych atrakcji!
  W połowie lata hale nowoczesnego centrum AmberExpo zmienią się w raj dla miłośników tatuażu, świetnej muzyki, dobrego jedzenia i mody. Na wykonanie tatuażu umówicie się w trakcie imprezy lub zaczerpniecie inspiracji oglądając setki projektów przygotowanych przez artystów.
  Przekonacie się, że podwieszanie ciała na hakach wcale nie musi być przerażające. Na potężnej scenie będzie można podziwiać piękną, seksowną i jednocześnie ostrą jak żyleta Miss Crash. W swoim występie łączy suspension, sideshow i klasyczny taniec w jedną, ekstremalnie pociągającą całość.
  Już wielokrotnie udowodniliśmy, Tattoo Konwent nie sprowadza się jedynie do dobrych dziar i muzyki. Zorganizowaliśmy dla Was specjalne strefy tematyczne, by czas na festiwalu spędzało się jeszcze lepiej! W HOT BALL Zone czekać będą odjechane motocykle, hotrody i inne motoryzacyjne cuda. Prócz tego wystawy, strefy naszych sponsorów, jedyny w swoim rodzaju Sasky z Banana-Ink, a także krany z rzemieślniczym piwem od Kraftwerka. Dla miłośników dobrego stylu powstanie Strefa Mody, dająca okazję do pooglądania, pomacania i kupienia ubrań oraz dodatków od niezależnych marek polskich i zagranicznych. Z kolei w Barber EXPO by Butter CUT znajdziecie najlepszych barberów, którzy skroją Wam fryzurę i wymodelują brodę. A na najmłodszych uczestników festiwalu czekać będzie strefa Kinimodo – animacje dla dzieci, gdzie nikt nie zazna nudy!
  Dobra, dobra, a co z koncertami? Już teraz możemy Wam zdradzić, że Włodi i Hades nikogo nie będą oszczędzać!
  Na scenie podziwiać będziemy świeżo wykonane tatuaże. Swoje cudeńka można zgłaszać w trzynastu różnych konkursach – tatuaż tradycyjny, realistyczny, mikro czy graficzny to zaledwie garstka z przygotowanych kategorii. A w przerwie pomiędzy oglądaniem dziar, naładujecie energię w Food Truckach lub odpoczniecie w Strefie Chill Out’u.
  Szturmujcie Gdańsk z Tattoo Konwent już 29 i 30 lipca!