Strona główna Europoltech 2017

  Europoltech 2017

  527
  0
  PODZIEL SIĘ

  EUROPOLTECH po raz pierwszy w AmberExpo!
  Międzynarodowe Targi Techniki i Wyposażenia Służb Policyjnych oraz Formacji Bezpieczeństwa Państwa EUROPOLTECH są najważniejszą w Polsce imprezą targową dedykowaną służbom porządku publicznego i służbom specjalnym. Te wysoce specjalistyczne targi są organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie SA w ścisłej współpracy z Komendą Główną Policji oraz we współdziałaniu ze służbami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, formacjami bezpieczeństwa państwa, Wojskami Specjalnymi i Żandarmerią Wojskową.

  Targi EUROPOLTECH ze względu na swój charakter są dostępne jedynie dla profesjonalistów – uczestników konferencji policyjnej, przedstawicieli polskich i zagranicznych służb policyjnych, cywilnych i wojskowych formacji bezpieczeństwa państwa, polityków i urzędników administracji państwowej zajmujących się problematyką bezpieczeństwa. Ostatnią edycję odwiedziło ponad 6300 zwiedzających.

  Oferujemy znakomite warunki prezentacji w jednym z najnowocześniejszych w Europie CENTRUM WYSTAWIENNICZO – KONGRESOWYM AMBEREXPO w Gdańsku, z profesjonalnym i kompleksowym serwisem i zapleczem usług wystawienniczych. Zapewniamy również specjalistyczną, z uwagi na zakres przedsięwzięcia, ochronę ekspozycji targowej.

  Gwarantujemy udział w wydarzeniach towarzyszących targom – konferencjach i prezentacjach, a także w kolejnej edycji Programu SUPERNOWOCZESNY i Konkursu o Nagrodę “Złota Gwiazda Policji”, promujących walory eksploatacyjne oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne sprzętu prezentowanego na targach.
  Więcej: http://europoltech.amberexpo.pl/title,EUROPOLTECH,pid,2553.html