Strona główna Dzień otwarty szpitala reumatologicznego w Sopocie

  Dzień otwarty szpitala reumatologicznego w Sopocie

  650
  0
  PODZIEL SIĘ

  27 listopada (w niedzielę) zapraszamy na Dzień Otwarty Wojewódzkiego Zespołu Reumatologicznego im. Dr Jadwigi Titz-Kosko w Sopocie, który odbędzie się w godzinach od 11.00 do 15.00.

  O godzinie 12.00 spotykamy się, by bronić szpitala przed zapisami projektu ustawy, która doprowadzi do jego likwidacji.
  PRZYJDŹ W SAMO POŁUDNIE I PODPISZ PETYCJĘ DO MINISTRA ZDROWIA W OBRONIE SOPOCKIEJ REUMATOLOGII I ZWIĄZANEGO Z NIĄ PROJEKTU GERIATRII !!!
  O 12.00 ZROBIMY SOBIE TEŻ WSZYSCY WSPÓLNE ZDJĘCIE !!!

  Wszystkich Pacjentów, Pracowników i Przyjaciół Zespołu, Sopocian i mieszkańców Pomorza zapraszamy do udziału w uroczystej Mszy Świętej w intencji Szpitala oraz jego pacjentów o godzinie 10.30 w kościele pw. św. Andrzeja Boboli w Sopocie, a następnie do złożenia podpisów pod petycją do Ministerstwa Zdrowia wzywającą do zmiany projektu ustawy, która w planowanym kształcie doprowadzi do likwidacji placówki.

  W czasie Dnia Otwartego można będzie zrobić bezpłatne badania oraz zwiedzić szpital. Składanie podpisów pod petycją oraz zrobienie wspólnego zdjęcia zaplanowane jest na godzinę 12.00.

  Petycję w wersji internetowej można podpisac tutaj: https://secure.avaaz.org/pl/petition/Ministerstwo_Zdrowia_Wzywamy_do_ocalenia_reumatologii_na_Pomorzu_i_uratowania_projektu_geriatrii_1