Strona główna Chudy x Filo x All Night Long

  Chudy x Filo x All Night Long

  490
  0
  PODZIEL SIĘ

  W sobotni wieczór zagra Chudy x Filo.

  Chudy – pochodzi z Gdańska. Jego przygoda z graniem miała swoje początki w 2003 roku. Do tej pory zagrał w niemal wszystkich najlepszych klubach na terenie Trójmiasta (Sfinks, Soho, Papryka, Wtedy, Mewa Towarzyska i wiele innych.), na swoim koncie ma również gościnne występy w Holandii, Francji oraz w wielu innych miastach Polski.
  Zagrał u boku czołowych artystów sceny Nu Funk/Breaks/House tj. A Skillz (UK), Basement Freaks (Grecja), BadboE (Dania), Goodgroove (UK), Telephunken (Hiszpania), Jayl Funk (Niemcy), Lebrosk (UK), Wekeed (Francja), supportował także róznych polskich artystów oraz DJ’ów m.in Marika, Łona/Webber & The Pimps, Natalia Kukulska, Bednarek, Big Fat Mama, Numer Raz & DJ Abdool, Rasmentalism, Mr. Krime, DJ Twister, Daniel Drumz, Mentalcut.
  W setach nie ogranicza się do jednego gatunku, wciąż szuka czegoś nowego dlatego jego mixy nigdy nie są takie same. Mixuje ze sobą m.in Funk w wielu odmianach, Breaks, Mash Ups, R’n’B, Disco ’70 ’80, Nu Disco, House, Big Beat, Baltimore Breaks, Oldschool Rap, Dancehall, Reggae, Drum & Bass oraz wszystko to co uważa za dobre.


  www.facebook.com/chudytf
  www.facebook.com/TruFunkCrew/

  XXX

  Filo – na scenie klubowej istnieje nieprzerwanie od 2006 roku.Od tego czasu zagrał w wielu klubach na terenie trójmiasta oraz całej Polski. Gościł między innymi w takich miejscach jak:
  BAL (Warszawa), Czekolada (Sopot), Cooler (Dębki), Atlantic (Gdynia), Clubogaleria Soho (Sopot), Bunkier (Gdańsk), Mewa Towarzyska (Sopot) i innych…Na stałe powiązany z klubami takimi jak: Zła Kobieta, Sixty9. Prezentowany styl to muzyka R’n’B na podstawie szeroko pojętego brzmienia klubowego (od deep housu po energetyczny garage i dużo basu). Nie zamyka się w preferowanych gatunkach, sięgając po alternatywę.

  Wejście:
  Lista FB do 22:30 Free
  Karty Klubowe Free
  Pozostali 10zl / Selekcja
  Wejście od 21 roku życia

  Kontakt rezerwacje:
  tel: 792-072-477
  e-mail: rezerwacje@klubsoho.pl

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułNeurotic x Kukuś
  Następny artykułNeurotic x Kukuś