Strona główna Carnival Magic Night | The Haze x Soho vol. 3

  Carnival Magic Night | The Haze x Soho vol. 3

  452
  0
  PODZIEL SIĘ

  Dawno się nie widzieliśmy, a przecież karnawał!

  Trzymacie się noworocznych postanowień? To super, ale tej nocy dostajecie dyspensę i złamiemy je wszystkie #TheHaze. Rezerwujcie sobie sobotę, razem z Soho zapraszamy po raz trzeci!

  ? Aby jeszcze bardziej poczuć klimat karnawału, przygotowaliśmy dla Was na sobotę stylowe maski! ? Nie spóźnij się, taki prezent tylko dla pierwszych 200 osób.?

  Zacznijmy od warstwy muzycznej, bo przecież chodzi o dobre tańce. Wiecie, że to dla nas bardzo ważne, dlatego dla każdego coś miłego drodzy Państwo.

  Na piętrze zagra jakże znany i lubiany duet damsko-męski. Weekendowi Sopocianie na pewno już wiedzą o kim mowa. Rita x Kukuś i wiesz, że rano będą bolały Cię nogi, a na myśl o galerii z imprezy będziesz myślał o wyjeździe na Kostarykę*. Usłyszy tutaj hity znane i mniej znane, a atmosfera na parkiecie jak zawsze będzie gorąca.

  Na parterze z kolei polecimy srogo z basem, a fani muzyki elektronicznej będą zadowoleni. Stali bywalcy cyklicznej imprezy „Zaćmienie” wiedzą co ich czeka. Z decków dobry flow będzie serwował nie kto inny niż KAJKO a towarzyszyć mu będzie rodzina The Haze, zaczynający swoją przygodę z graniem w klubach – G.Bak!

  Mamy dla Was również coś specjalnego do popicia. Tej nocy barmani będą dla Was serwować magiczne drinki! To nie byle jakie drinki, bo gdy go zamieszasz i podświetlisz, zobaczysz magiczny pył w całej okazałości! #magic Oczywiście w dwóch liniach smakowych – słodka i wytrawna.

  Prezentują się następująco:
  RED MAGIC (słodki): Martini Extra Dry, Vodka, Peach Liquor, Magic Dust, The Haze
  GOLD MAGIC: Gin, Martini Bianco, Angostura Bitter, Magic Dust, The Haze

  Spróbuj naszych drinków i podziel się swoją magiczną chwilą! Autorzy najlepszych zdjęć na Instagramie opatrzonych hashtagiem #TheHazeMagicMoment otrzymają od nas niespodzianki : >

  To nie wszystko! O pozostałych niespodziankach będziecie informowani na bieżąco. Stay tuned!

  Wejście:
  Karty Klubowe Free
  Pozostali 10zl / Selekcja
  Wejście od 21 roku życia

  Kontakt rezerwacje:
  tel: 792-072-477
  e-mail: rezerwacje@klubsoho.pl

  *Kostaryka jest fajna i nie obowiązuje na niej ekstradycja ; )

  PODZIEL SIĘ
  Poprzedni artykułNeurotic x Janek x Hamer
  Następny artykułNeurotic x Kukuś