Strona główna BOTO Wild Jam: Piotr Nadolski & goście

  BOTO Wild Jam: Piotr Nadolski & goście

  428
  0
  PODZIEL SIĘ

  Czwartkowy BOTO Wild Jam. Tym razem gospodarzem będzie multiinstrumentalista Piotr Nadolski, który wystąpi w składzie:

  Piotr Nadolski – trąbka,
  Maciej Flont – saksofon tenorowy,
  Janusz Kadyszewski – gitara basowa,
  Kamil Mazur – perkusja
  & goście

  ***
  Gerard Piotr Nadolski – multiinstrumentalista. Absolwent Wyższej Szkoły Muzycznej w Gdańsku w klasie trąbki, fortepianu i akordeonu. Wielokrotnie brał udział w najważniejszych polskich festiwalach, takich jak Jazz Jambore (z zespołem Big Band J. Tomaszewskiego), Jazz nad Odrą (wyróżniony nagrodą indywidualną dla instrumentalisty). W latach siedemdziesiątych związany z Klubem Studentów Wybrzeża ŻAK, współpracował m.in. z Krzysztofem Komedą Trzcińskim, Włodzimierzem Nahornym i wieloma innymi jazzmanami. Jest muzykiem sesyjnym, nagrywającym również muzykę filmową (współpraca z Michałem Lorencem m.in. “Exit In Red”, “Zabić Sekala”). Zawodowo związany z zespołem muzycznym „Rama111”, z którym wielokrotnie pracował na największych statkach pasażerskich świata.

  fot. Jerzy Bartkowski

  ***
  Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my staramy się ją godnie kontynuować. Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

  Bilety: 20 zł
  1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey na lodzie lub w towarzystwie do odbioru w barotece (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie). Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.