Strona główna BOTO WILD JAM: Maciej Sadowski & goście

  BOTO WILD JAM: Maciej Sadowski & goście

  478
  0
  PODZIEL SIĘ

  BOTO Wild Jam: Maciej Sadowski & goście. Skład:
  Dawid Lipka – trąbka
  Michał Jan Ciesielski – saksofon
  Maciej Sadowski – kontrabas
  Antoni Wojnar– perkusja

  MACIEJ SADOWSKI – kontrabasista, kompozytor oraz muzyk sesyjny płynnie poruszający się we wszystkich gatunkach muzycznych, w szczególności w muzyce jazzowej. Silnie związany z trójmiejską sceną jazzową, biorący udział w zarówno polskich jak i zagranicznych przedsięwzięciach muzycznych, z których wymienić można reprezentowanie Gdańska na Expo 2015 w Mediolanie z Gdańskim Kwintetem Jazzowym czy występ z Krystyną Durys na Java Jazz Festival 2017. Obecnie zaangażowany w tworzenie materiału w dwóch autorskich projektach oraz oczekujący wydania nowych płyt zespołów Almost Jazz Group oraz Zgniłość z jego udziałem.

  foto Bartosz Hervy

  ***
  Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my staramy się ją godnie kontynuować. Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

  Bilety: 20 zł, bilety online: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/

  1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey na lodzie lub w towarzystwie do odbioru w barotece (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie). Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here