Strona główna BOTO WILD JAM: Jan Rejnowicz & goście

  BOTO WILD JAM: Jan Rejnowicz & goście

  813
  0
  PODZIEL SIĘ

  Czwartkowy BOTO Wild Jams with Wild Turkey. Tym razem gospodarzem będzie multiinstrumentalista Maciej Flont, który wystąpi w składzie:

  Jan Rejnowicz – piano
  Piotr Nadolski – trąbka, akordeon
  Janusz Kadyszewski – gitara basowa
  Kamil Mazur – perkusja
  & goście

  ***
  Jan Rejnowicz – pianista, absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Gdańsku, założyciel zespołu RAMA111, który do dzisiaj koncertuje pod jego kierownictwem. Brał udział w nagraniach archiwalnych dla Polskiego Radia i Telewizji Polskiej jako kompozytor i aranżer. Związany zawodowo z Polskim Radiem Gdańsk, współpracował również z Teatrem Miejskim w Gdyni oraz Teatrem Lalki i Aktora w Gdańsku.

  ***
  Czwartki jazzowe, jamowe, awangardowe w Sopocie to już tradycja, a my staramy się ją godnie kontynuować. Zapraszamy na BOTO Wild Jams with Wild Turkey czyli cotygodniowe spotkania z najlepszymi artystami pomorskiej i krajowej sceny, okraszone smakiem i zapachem bourbonu „dzikiego indyka”.

  ***
  Bilety: 20 zł
  1 bilet = 1 bourbon Wild Turkey na lodzie lub w towarzystwie do odbioru w barotece (kolejne będzie można złapać w promocyjnej cenie). Muzycy biorący udział w jam session – wstęp wolny.

  BILETY ONLINE: http://teatrboto.bilety.interticket.pl/