Strona główna Bieg Mikołajów // Sopot

  Bieg Mikołajów // Sopot

  638
  0
  PODZIEL SIĘ

  Bieg Mikołajów to charytatywna inicjatywa, w przyjemny sposób łącząca w sobie aktywność fizyczną oraz szczytny cel. W ten wyjątkowy dzień każdy może zostać Mikołajem – swoim uczestnictwem sprawić prezent potrzebującym dzieciom.

  Jest nam szalenie miło móc organizować bieg już po raz czwarty! Podczas tegorocznej edycji zdecydowaliśmy się pojawić aż w 5 polskich miastach. Sopot jest jednym z nich!

  Podczas Biegu Mikołajów w Sopocie spotkamy się z Wami na torze wyścigów konnych „Hipodrom Sopot”. Do przebiegnięcia będzie 6 okrążeń na torze, którego obwód wynosi 1850 m. Jednak nie musicie przebiec pełnej trasy aby Wasz bieg został zaliczony. Wystarczy jedno okrążenie toru aby znaleźć się w klasyfikacji. Pomimo tego zachęcamy Was gorąco do przebiegnięcia jak najdłuższego odcinka, aby wesprzeć potrzebujących!

  ZAPISZ SIĘ: http://biegmikolajow.org/zapisy/

  Idea biegu jest prosta. Za każdy przebiegnięty kilometr przeznaczamy 1 zł na cele charytatywne. Oprócz samego biegu na wszystkich uczestników czeka mnóstwo atrakcji: wspólne kolędowanie, gry i zabawy, spotkania ze znanymi sportowcami.

  Dystans: 10 km
  Pakiet startowy: do 21.10 – 49zł, do 02.12 – 60zł
  Partnerzy: Fundacja LOTTO Milion Marzeń, Fundacja im. Tytusa Chałubińskiego, Tatra Holding.

  Więcej informacji: http://biegmikolajow.org/bieg-w-sopocie/

  HARMONOGRAM
  ___

  SOPOT, TOR WYŚCIGÓW KONNYCH HIPODROM

  Niedziela, 4 grudnia:

  7:30 – 11:30 – Odbiór pakietów startowych

  12:00 – Start Biegu

  15:30 – Rozdanie nagród

  16:00 – Zakończenie imprezy

  O aktualnościach będziemy na bieżąco informować.

  Do zobaczenia!