Strona główna Amor Omnia Vincit │monodram Rafała Domagały

  Amor Omnia Vincit │monodram Rafała Domagały

  1600
  0
  PODZIEL SIĘ

  UWAGA! ZMIANA DATY!
  Spektakl został przeniesiony na 14 LIPCA 2017.
  Uprzejmie przepraszamy za zmianę terminu!

  „Posłuchajcie! Kiedy bajka się skończy, będziemy wiedzieli więcej niż wiemy teraz”.
  Historia odsłaniająca życie wielkiego pisarza, opowiadająca o skomplikowanych relacjach małżeńskich, obnażająca mroczne zakamarki ludzkich pragnień, wśród których dominują niepokój, bezwzględność i brak miłości. Opowieść o człowieku, którego przejmujące baśnie zna każdy, ale mało kto wie, jak fascynujące i skomplikowane było jego życie osobiste. Przedstawiam państwu prawdziwą baśń z życia Hansa Christiana Andersena.

  Spektakl „Amor Omnia Vincit” został nagrodzony statuetką „Strzała Północy 2016” przyznaną przez jury na 4. Koszalińskich Dniach Monodramu – Debiuty, gdzie twórcy spektaklu zdobyli także Nagrodę Główną, przyznaną przez festiwalową publiczność. Monodram został także nagrodzony statuetką „Złota Podkowa Pegaza” na XIII Ogólnopolskich Spotkaniach z Monodramem w Suwałkach.

  „AMOR OMNIA VINCIT” na podstawie FRÅN REGNORMARNAS LIV (Z ŻYCIA GLIST) Per Olov Enquist (tłumaczenie: Andrzej Krajewski- Bola )

  Scenariusz: Per Olov Enquist
  Reżyseria: Jacek Dojlidko / Rafał Domagała
  Wykonanie: Rafał Domagała
  Opracowanie plastyczne: Rafał Domagała
  Obsługa techniczna świateł: Rafał Derkacz
  Czas trwania: 45 min.
  Spektakl przeznaczony jest dla osób od lat 16.

  RAFAŁ DOMAGAŁA
  Pochodzi z Zadroża, małej miejscowości na północny zachód od Krakowa. Dostał się do liceum o specjalizacji wojskowej, jednak po trzech latach porzucił zamiar kariery żołnierskiej i prosto z koszar trafił do szkoły aktorskiej SPOT. Tam, poza sztuką aktorską, poznał tajniki szermierki scenicznej. Od czasu przekroczenia progu pierwszej szkoły aktorskiej minęło sześć lat i zaczyna właśnie siódmy rok, jako student Akademii Teatralnej w Białymstoku, lalkarz oraz choreograf i przyszły instruktor szermierki teatralnej. Inspiruje go codzienność i książki które czyta, a w dużej mierze są to pozycje z półki fantastyki.

  BILETY: 15 zł (U), 20 zł (N)
  *Zniżka dotyczy uczniów, studentów, seniorów oraz posiadaczy Karty do Kultury.
  REZERWACJE: teatrwoknie@ftg.pl, 583220414