Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 25 Mar, 2023

Wodny patrol w Trójmieście

Wodny patrol w Trójmieście

Czy mieszkańcy Trójmiasta oraz rodziny spędzające tam wakacje z dziećmi pamiętają o piciu wody podczas upalnych dni? Czy najmłodsi chętnie po nią sięgają?
W najbliższy weekend 7 i 8 sierpnia w ramach ogólnopolskiej kampanii \"Mamo, tato wolę wodę!\", będzie to sprawdzał Wodny Patrol, na czele z bohaterem akcji - Zdrojkiem. Trójmiasto jest pierwszym miejscem, które znajdzie się na mapie akcji Wodny patrol.

Już 7 i 8 sierpnia br. dwuosobowy zespół wraz z maskotką akcji Zdrojkiem zawita do Sopotu i Gdańska. Wodne patrole pojawią się w najchętniej odwiedzanych przez spacerowiczów miejscach miast. Będą inicjowały rozmowy na temat wody: jej roli w codziennej diecie dziecka oraz kształtowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych.

Mieszkańcy Trójmiasta oraz turyści przebywający tam na urlopie będą mieli okazję spotkać się z Wodnym patrolem w najbliższą sobotę, 7 sierpnia br. między godziną 11:00 a 17:00 przy ulicy Monte Cassino w Sopocie oraz w niedzielę, 8 sierpnia br. w tych samych godzinach przy ulicy Długiej w Gdańsku.