Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 Mar, 2023

Taneczny festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę

Taneczny festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę

Już 7 i 8 sierpnia na Placu Zebrań Ludowych odbędzie się Festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2010 - Dance Edition. Tegoroczny festiwal zaplanowano na dwa dni i będzie poświęcony w całości muzyce tanecznej. - Od zeszłego roku intensywnie pracujemy nad formułą festiwalu. Nowy format, który będziemy mieli okazję zaprezentować już 7 i 8 sierpnia br. będzie skierowany do wszystkich tych, którzy są pasjonatami tańca - informuje Teresa Kuśmierska, Dyrektor Gdańskiego Archipelagu Kultury.

W tym roku publiczność będzie miała możliwość wzięcia udziału w całodniowych warsztatach tanecznych, które odbędą się w jednej z trzech muzycznych stref - Hip Hop Flava, Street Fusion oraz Videoclip Zone. Zajęcia poprowadzą znani choreografowie, którzy od lat współpracują z polskimi i zagranicznymi gwiazdami. Będą to m.in. Gigi Torres, Kumari Suraj, Shaun Niles, Anthony Kaye, a nadzór nad częścią taneczną będzie sprawował Augustin Egurolla oraz Egurolla Dance Studio.

W imprezie udział wezmą DJ-e z Polski oraz zagranicy. Będą to m.in. DJ Noz, DJ Define, The Returners.

Bilety na Festiwal będzie można nabyć w sieciach Eventim oraz w EMPIKach w całym kraju - będą kosztować 10 PLN za każdy festiwalowy dzień. Dodatkowo, osoby pragnące wziąć udział w warsztatach tanecznych, będą mogły to zrobić, dokupując specjalną wejściówkę za tę samą sumę.