Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Mar, 2023

Przyłapany z narkotykami w swoje urodziny

Przyłapany z narkotykami w swoje urodziny

Młody gdańszczanin spędził swoje 28 urodziny w policyjnym areszcie, po tym jak gdańscy funkcjonariusze zwalczających przestępczość narkotykową zatrzymali go z reklamówką, w której miał prawie tysiąc porcji amfetaminy. Jak się okazało dokładnie 10 lat temu ten sam mężczyzna świętował swoje 18-te urodziny również w policyjnym areszcie. Wtedy trafił tam za dokonanie rozboju. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.

Gdańscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową ustalili, że 27-letni gdańszczanin może posiadać przy sobie narkotyki. We wtorkowy wieczór funkcjonariusze przyszli pod dom mężczyzny. W pewnym momencie zauważyli 27-latka, który z reklamówką w ręku chciał wejść do klatki schodowej bloku, w którym mieszkał. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się że w siatce miał woreczek z amfetaminą, w sumie prawie tysiąc porcji.

Narkotyki zabezpieczono a 27-latka przewieziono do policyjnego aresztu. Jak się okazało funkcjonariusze zatrzymali młodego gdańszczanina w przeddzień jego urodzin, także swoje 28 urodziny spędził on w policyjnym areszcie. Mężczyzna był już 10 lat temu karany za rozbój.

Do tej sprawy policjanci zatrzymywali tego gdańszczanina również w przeddzień jego urodzin, wtedy 18-tych.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 8 lat pozbawienia wolności.