Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 12 Apr, 2024

Przebudowa wiaduktu w Letnicy

Przebudowa wiaduktu w Letnicy

W najbliższy poniedziałek od 9 rano, wiadukt w ciągu ul. Uczniowskiej w Letnicy, zostanie całkowicie wyłączony z ruchu drogowego ( kołowego i pieszego). Nie remontowany od powstania w końcu doczekał się przebudowy, która potrwa do 30 czerwca 2011 roku.

Wiadukt w tym czasie zostanie wydłużony o 46 metrów i przystosowany do ruchu ciężarowego. W ramach remontu drogowcy przewidują również przebudowę dojazdów do wiaduktu w ciągu ul. Uczniowskiej - od strony ul. Gdańskiej i od strony ul. Marynarki Polskiej

Dla jadących ul. Gdańską oraz ul. Uczniowską od strony ul. Hallera w kierunku ul. Marynarki Polskiej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Gdańską, Krasickiego, Wyzwolenia, Marynarki Polskiej.

Dla jadących ul. Marynarki Polskiej i ul. Wielopole w kierunku ul. Gdańskiej wyznaczony zostanie objazd ulicami: Marynarki Polskiej, Wyzwolenia, Krasickiego.

Ruch pieszy od strony ul. Gdańskiej w kierunku Letnicy skierowany zostanie na ul. Kochanowskiego, z przejściem podziemnym na wysokości ul. Narwickiej.

Przebudowa wiaduktu pochłonie 16,5 mln zł.