Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 28 Feb, 2024

Posiadał narkotyki i opiekował się córką

Posiadał narkotyki i opiekował się córką

W Brzeźnie policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali 27-letniego gdańszczanina. Mężczyzna w swojej bieliźnie miał schowaną heroinę. Obok niego bawiła się jego 3 letnia córka. W trakcie przeszukania mieszkania, funkcjonariusze znaleźli kolejne porcje narkotyków. Łącznie zabezpieczyli 20 porcji dilerskich heroiny. 27-latek został zatrzymany do wyjaśnienia sprawy, a narkotyki trafią do badań. Teraz grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

W czwartek ok. godz. 13:00 w Brzeźnie policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zauważyli 27-letniego gdańszczanina, wobec którego mieli podejrzenia, że może on posiadać narkotyki. Obok niego bawiła się jego 3 letnia córka. Policjanci nie dali się zwieść pozorom. Jak się okazało w bieliźnie miał on schowane w pudełku foliowe zawiniątko z zawartością heroiny.

Podczas przeszukania mieszkania 27-latka, policjanci znaleźli schowane w szufladzie z bielizną kolejne porcje narkotyków. Łącznie zabezpieczyli 20 porcji dilerskich heroiny, które zostaną przekazane do badań.

27-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Dziewczynkę odebrała matka.

Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.