Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Feb, 2024

Policja zabezpieczyła 600 porcji marihuany i 840 tabletek extasy

Policja zabezpieczyła 600 porcji marihuany i 840 tabletek extasy

W środę wieczorem kryminalni z Przymorza weszli do mieszkania 27-latka z Gdańska. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna może posiadać narkotyki. W trakcie dokładnego przeszukania jego domu, znaleziono w sumie ponad 600 porcji suszu konopi indyjskich. Ponadto okazało się, że

gdańszczanin w lodówce trzymał prawie 840 tabletek extasy. Podczas pobytu policjantów w mieszkaniu 27-latka, do drzwi zadzwonił domofon. Jeden z funkcjonariuszy podniósł słuchawkę i usłyszał głos mężczyzny, który stwierdził, że przyszedł kupić marihuanę.

Potencjalny klient został wpuszczony do środka, a zaraz potem przewieziony do komisariatu na przesłuchanie. Do policyjnego aresztu trafił natomiast 27-lateni właściciel narkotyków, podejrzany o handel nimi. Dziś zostanie doprowadzony do prokuratury. Do sądu wpłynie też wniosek o tymczasowe aresztowanie mężczyzny.

Za udzielanie innej osobie środków odurzających grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Za handel znaczną ilością narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.