Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 30 Jan, 2023

Policja szuka 12-letniego Oliviera Suskiego z Gdańska

Policja szuka 12-letniego Oliviera Suskiego z Gdańska

fot. KMP w Gdańsku

Policjanci z komisariatu przy ul. Platynowej poszukują 12-letniego Oliviera Suskiego z Gdańska. Wczoraj przed północą funkcjonariusze zostali powiadomieni o jego zaginięciu. 6 grudnia 2022 roku około godziny 18:00 12-letni gdańszczanin, po kłótni z najbliższymi wyszedł z mieszkania w dzielnicy Chełm i do tej pory nie powrócił, ani nie skontaktował się z rodziną.
Zaginiony ma 168 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy koloru blond, wygolone po bokach, góra dłuższa zaczesana na prawą stronę, oczy koloru niebieskiego, uzębienie pełne proste, ze szparami pomiędzy zębami.
 
W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru czarnego pikowaną z kapturem, spodnie dresowe, bluzę z kapturem prawdopodobnie z symbolem biało-niebeskiego orła, buty sportowe zimowe sznurowane, długości za kostkę koloru granatowego. Osoby, które rozpoznają 12-latka ze zdjęcia, mają informacje na temat zaginionego, w szczególności o miejscu jego pobytu, proszone są o kontakt z policjantami z Komisariatu Policji I w Gdańsku przy ul. Platynowej 6F. Tel: 47 741 67 22 lub pod numerem alarmowym 112.