Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 21 Feb, 2024

Muzyczne UGięcie

Muzyczne UGięcie

Akademickie Centrum Kultury UG \"ALTERNATOR\" zaprasza na pierwszy koncert
w ramach Muzycznego UGięcia 20 stycznia (czwartek) 2011 godz. 18.30.

Klub X2 - Gdańsk, Polanki 66
(DS nr 4) - wstęp wolny !!!

Na jednej scenie rock, pop, funk, reggae i alternatywa w wykonaniu zespołów:

3FM - trójmiejska formacja, czerpie wpływy z takich gatunków jak rock, pop, r\'n\'b oraz z połamanych rytmów.

IN MY POCKET - to nowa grupa na trójmiejskiej scenie, szybko odnalazła swój styl, który nie wybiega daleko poza gitarowy rock i funk.

REGULACJA - pozytywne brzmienie reggae z elementami dance hall, dub i roots reggae. Sześciu muzyków, sześć różnych osobowości, jeden cel… „pozytywny przekaz”.

STEVEN STILLER - Steveni bardzo lubią, jak ludzie wsłuchują się w ich rockowe brzmienie, ale sami też cenią imprezy i skakanie przy mięsistych riffach.

Akademickie Centrum Kultury wychodzi naprzeciw młodym talentom, które często pomimo dużego potencjału i wkładanej pracy, nie mogą znaleźć miejsca do koncertowania, a ich muzyka pozostaje wciąż nieodkryta. \"Muzyczne UGięcie\" skierowane jest do zespołów i muzyków, którzy są studentami Uniwersytetu Gdańskiego i albo już istnieją na rynku muzycznym albo dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w muzycznym świecie.

Od początku 2011 roku zapraszamy do zgłaszania zespołów, które są chętne do wzięcia udziału w projekcie. Oprócz cyklu koncertów, w ramach UGięcia planowane jest wydawnictwo płytowe. Będzie to płyta-składanka, na której znajdą się autorskie utwory zespołów z UG.