Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 Mar, 2023

Konferencja o inwestowaniu w domeny

Konferencja o inwestowaniu w domeny

Firma na Cyprze, laptop z dostępem do internetu i praca na plaży – czyli konferencja o inwestowaniu w domeny

Kolejne MeetDomainers - spotkanie branży inwestorów domenowych - odbędzie się już 19-21 sierpnia 2010 w Hotelu Sofitel Grand w Sopocie.

- Chcesz pracować wtedy kiedy TY masz czas i ochotę? Chcesz w pracy czuć klimat wakacji przez cały rok? Przyjedź do Sopotu i poznaj inwestorów domenowych z Polski, Szwecji, Hiszpanii, Niemiec, Luksemburga czy Stanów Zjednoczonych. Poświęć im dwa dni a dowiesz się jak zarabiać na domenach - przekonuje organizator Spotkania Daniel Dryzek, właściciel ponad pięciu tysięcy domen.

- Chcesz zacząć e-biznes? Nie masz domeny? Zastanawiasz się na ile ważna jest dobra nazwa, by odnieść sukces w binzesie internetowym? Włącz się do dyskusji z Michałem Brańskim – współtwórcą portalu o2.pl. Ucz się od najlepszych, korzystaj z ich doświadczenia - zachęca Agnieszka Dryzek, organizator Spotkania.

Jeśli chcesz płacić niższe podatki – załóż firmę na Cyprze lub w innym raju podatkowym. Na MeetDomainers dowiesz się jak to zrobić krok po kroku.

Osiemdziesiąt pięć tysięcy złotych zysku z jednej domeny po roku od inwestycji? Jak pokazuje przykład domeny lekarze.pl – to możliwe. Podczas Spotkania MeetDomainers odbędzie się jedyna w Polsce aukcja domen na żywo. W poprzednich latach zostały sprzedane domeny za ponad pół miliona złotych. W Sopocie będzie można licytować między innymi haker.pl, ogrodnictwo.pl oraz księgowość.pl.

Organizatorzy, jak co roku, podkreślają, że nie zabraknie okazji do nawiązania cennych biznesowo kontaktów. - W tym roku stawiamy na networking przy okazji meczów siatkówki plażowej. Może pomyślimy o drużynach sympatyków IDNów i nonIDNów? - z przekorą dodaje Agnieszka Dryzek.

Sponsorami MeetDomainers są miedzy innymi: ddfund.eu – fundusz domen, a także giełda domen Aftermarket.pl, firmy parkingowe: Sedo, NameDrive, DomainSponsor oraz NetArt – firma hostingowa, rejestrator i giełda domen.

Więcej informacji o MeetDomainers oraz rejestracja na stronie Spotkania: http://MeetDomainers.eu
Promocyjne ceny biletów są dostępne do końca czerwca.