Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 Mar, 2023

Komenda Miejska Policji w Gdańsku najlepsza w województwie

Komenda Miejska Policji w Gdańsku najlepsza w województwie

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku odbyły się obchody Święta Policji. Komendant Miejski Policji w Gdańsku - mł. insp. Zbigniew Pakuła odebrał puchar dla najlepszej komendy w województwie pomorskim. Policjanci z Gdańska okazali się najlepsi w wykrywalności najcięższych i najbardziej uciążliwych przestępstw.

Wczoraj na Biskupiej Górce odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. Uroczystości przewodniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku - insp. Zbigniew Macczak.

Komendant Miejski Policji w Gdańsku - mł. insp. Zbigniew Pakuła odebrał puchar dla najlepszej komendy w województwie Pomorskim. Gdańska komenda okazała się najlepsza spośród 19-jednostek policji w całym województwie.

Policjanci z Gdańska osiągnęli najlepsze wyniki w wykrywalności najcięższych i najbardziej uciążliwych przestępstw. Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego przekazał gdańskim policjantom nowy radiowóz. Komenda otrzymała także dodatkowe środki na nagrody motywacyjne.