Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 Mar, 2023

Gdańsk promuje się w Monachium

Gdańsk promuje się w Monachium

Andrzej Bojanowski, Zastępca Prezydenta Gdańska ds. Polityki Gospodarczej przebywa w tym tygodniu na Targach Expo Real w Monachium.

W imieniu Miasta promuje tam m.in. nowe projekty do realizacji w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego, tj: Nadmorskie Centrum Rekreacji i Wypoczynku, zespół trzech podziemnych parkingów, zagospodarowanie Targu Węglowego, projekt budowy Nowego Urzędu Miejskiego, budowę boisk przyszkolnych czy kolumbariów.

- Mam nadzieję, że obecność Gdańska w Monachium przyczyni się do pozyskania partnerów do ich realizacji – mówi Andrzej Bojanowski. Zastępca prezydenta Gdańska będzie w Monachium promował także projekty miejskich spółek np. Gdańskiej Agencji Rozwoju Gospodarczego z Pomorskim Centrum Logistycznym i Parkiem Przemysłowym Maszynowa oraz MTG z Nowym Centrum Kongresowo-Wystawienniczym w Letnicy.

Expo Real to dobra platforma spotkań i wymiany doświadczeń, w której Gdańsk uczestniczy już prawie od 10 lat. Obecność w Monachium zawsze owocuje dobrymi i cennymi kontaktami, które są niezbędne dla realizacji planowanych przedsięwzięć.