Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 28 Feb, 2024

Blog

Płacił cudzą karta, usłyszał 95 zarzutów

Płacił cudzą karta, usłyszał 95 zarzutów

Kryminalni z komisariatu na Oruni zatrzymali 51-latka, który ukradł kartę bankomatową, a następnie posługując się nią, wypłacał pieniądze oraz płacił za zakupy. Pokrzywdzony wycenił straty na prawie 22 tys. zł. Mężczyzna usłyszał 95 zarzutów w tej sprawie. Teraz grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

"Jestem z Gdańska" rozmowa Agnieszki Michajłow z Arturem Michną

Co to znaczy dobrze zjeść? To pytanie stawiamy szczególnie przed świętami. Czy musi być dużo i drogo? O walorach kuchni regionalnej, zdrowej i autentycznej Agnieszka Michajłow rozmawia z Arturem Michną, krytykiem kulinarnym, publicystą, ekspertem i komentatorem najbardziej prestiżowych wydarzeń kulinarnych, audytorem restauracyjnym i konsultantem gastronomicznym.

Read More

Będzie ostra dyskusja. Rozmowa z radnymi przed sesją RMG

W czwartek odbędzie się grudniowa sesja Rady Miasta Gdańska, podczas której pod głosowanie poddana zostanie uchwała w sprawie budżetu Miasta na 2023 rok. On zawsze wzbudza dyskusję, a teraz opozycja zapowiedziała, że zagłosuje przeciw. W programie „Wszystkie Strony Miasta” porozmawiamy z radnymi o tym, co nas czeka.

Read More

"Jestem z Gdańska" rozmowa Agnieszki Michajłow z Agnieszką Tomasik i Joanną Nikulin-Stawińsk

Co o polskiej szkole mówią rankingi? Po co ranking, który stygmatyzuje, który może sugerować, że ta szkoła jest lepsza, a tamta gorsza? Co jest lepsze w dzisiejszych trudnych czasach, młody człowiek, który jest świetny w rozwiązywaniu testów, czy ten, który pomimo pewnych edukacyjnych trudności rozwija umiejętności miękkie i poradzi sobie w życiu?

Read More