Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator
  • 27 May, 2023

Bałtyckie Targi Militariów

Bałtyckie Targi Militariów

Rozpoczęły się Bałtyckie Targi Militarne, na których zaprezentuje się 130 wystawców z kraju i zagranicy. BALT-MILITARY-EXPO odbywa się pod patronatem Ministra Obrony Narodowej - Bogdana Klicha. To jedyne targi w Polsce o rofilu militarno – morskim. Dedykowane są Marynarce Wojennej, Wojskom Specjalnym, Straży Granicznej, Policji, Państwowej Straży Pożarnej, a także służbom związanym z ratownictwem oraz ochroną osób i obiektów.

Przygotowane zostały z myślą o bieżących oraz czasowych potrzebach modernizacji poszczególnych formacji. W ramach targów będzie można zobaczyć m.in. prezentacje sprzętu i pokazy akcji ratowniczych Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku czy pokazy sprawności bojowej funkcjonariuszy Samodzielnego Oddziału Antyterrorystycznego Policji z Gdańska.

Tradycyjnie, w ramach Wystawy Modelarstwa Okrętowego swoje prace zaprezentują m.in. Klub Mikromodelarzy Morskich z Rumi, Szkoły Okrętowe oraz Liceum Ogólnokształcące CONRADINUM z Gdańska.

Wstęp na Targi jest bezpłatny, po zarejestrowaniu się w Biurze Rejestracji Gości w halach nr 3 i 5. Bałtyckie Targi Militarne zakończą się 25 czerwca.